Szukaj 0 Koszyk
Menu

Produkty

Komputery i Tablety

Bestsellery

Tablety multimedialne

Słuchawki komputerowe Czytniki e-Booków

AGD małe

Bestsellery

Poradniki

Najlepsze zabawki z autami dla dzieci w każdym wieku

Wiele dzieci fascynuje się różnymi pojazdami – zwłaszcza samochodami. Znając ulubiony rodzaj zabawek, na pewno łatwiej dobierać dziecku prezenty, niemniej wciąż może być to wymagające wyzwanie. W artykule przedstawiamy przegląd najciekawszych zabawek z samochodami dla dzieci w różnym wieku.

Więcej
Jak wybrać odpowiedni plecak do szkoły?

Kupno plecaka dla dziecka to tylko jeden z wielu wydatków, który czeka wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Jednak w przeciwieństwie do zeszytów czy piórnika, decyzja o wyborze jest naprawdę ważna. A to dlatego, że nie chodzi tu tylko o podążanie za modą, ale przede wszystkim - wygodę dziecka oraz jego zdrowie. Na co zwracać uwagę, szukając odpowiedniego plecaka do szkoły? Przedstawiamy krótki poradnik, który ułatwi znalezienie odpowiedniego produktu.

Więcej
Elektroniczna niania – którą wybrać i dlaczego

Małe dziecko to finansowy worek bez dna. Młodzi rodzice muszą się liczyć z tym, że wraz z narodzinami potomka, wydatki wciąż będą się mnożyć. Trudno jednak oszczędzać na dziecku, szczególnie, jeśli chodzi o jego bezpieczeństwo.

Więcej
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]