Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Poradniki

Kiedy przydaje się niania elektroniczna?

Przygotowanie wyprawki dla dziecka to nie lada wyzwanie. Na rynku dostępnych jest mnóstwo nowoczesnych gadżetów, które powinny rodzicom ułatwiać życie – w tym niania elektroniczna. Przyjrzymy się jej w tym artykule i odpowiemy na pytanie: kiedy się przydaje?

Więcej
Prezenty gwiazdkowe dla całej rodziny

Dobrze dobrane prezenty nie tylko cieszą i zapewniają zabawę, ale potrafią również rozwijać, uczyć nowych rzeczy i zachęcać do zdrowych nawyków. W tym artykule przedstawiamy listę pomysłów na tego rodzaju upominki.

Więcej
Najlepsze propozycje na prezenty pod choinkę dla dzieci

Mikołajki to jedna z wielu okazji do sprawienia prezentu swojemu dziecku. Jak odpowiednio dobrać upominek? Najprościej jest zdać się na dziecko i wybrać po prostu wymarzoną rzecz, która potem w magiczny sposób znajdzie się w butach albo w skarpecie. Można także zaskoczyć, podarowując coś, czego dziecko zupełnie się nie spodziewa. W artykule przedstawiamy pomysły na prezenty, które nie tylko będą stanowić zabawkę, ale przyczynią się także do rozwoju dziecka. Zobaczcie listę najciekawszych propozycji.

Więcej
Najlepsze prezenty na Mikołajki dla dzieci

6 grudnia to dla wielu dzieci prawdziwy przedsmak świąt Bożego Narodzenia. ! W tym artykule przedstawiamy swoje pomysły na trafione podarunki dla dzieci w różnymi wieku. Przy wyborze stawialiśmy na wiele zabawek, które nie tylko bawią, ale również uczą i skutecznie odciągają od kolorowych ekranów.

Więcej
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]