Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe

Poradniki

Prezenty gwiazdkowe dla całej rodziny

Dobrze dobrane prezenty nie tylko cieszą i zapewniają zabawę, ale potrafią również rozwijać, uczyć nowych rzeczy i zachęcać do zdrowych nawyków. W tym artykule przedstawiamy listę pomysłów na tego rodzaju upominki.

Więcej
Najlepsze propozycje na prezenty pod choinkę dla dzieci

Mikołajki to jedna z wielu okazji do sprawienia prezentu swojemu dziecku. Jak odpowiednio dobrać upominek? Najprościej jest zdać się na dziecko i wybrać po prostu wymarzoną rzecz, która potem w magiczny sposób znajdzie się w butach albo w skarpecie. Można także zaskoczyć, podarowując coś, czego dziecko zupełnie się nie spodziewa. W artykule przedstawiamy pomysły na prezenty, które nie tylko będą stanowić zabawkę, ale przyczynią się także do rozwoju dziecka. Zobaczcie listę najciekawszych propozycji.

Więcej
Najlepsze prezenty na Mikołajki dla dzieci

6 grudnia to dla wielu dzieci prawdziwy przedsmak świąt Bożego Narodzenia. ! W tym artykule przedstawiamy swoje pomysły na trafione podarunki dla dzieci w różnymi wieku. Przy wyborze stawialiśmy na wiele zabawek, które nie tylko bawią, ale również uczą i skutecznie odciągają od kolorowych ekranów.

Więcej
Najlepsze zabawki z autami dla dzieci w każdym wieku

Wiele dzieci fascynuje się różnymi pojazdami – zwłaszcza samochodami. Znając ulubiony rodzaj zabawek, na pewno łatwiej dobierać dziecku prezenty, niemniej wciąż może być to wymagające wyzwanie. W artykule przedstawiamy przegląd najciekawszych zabawek z samochodami dla dzieci w różnym wieku.

Więcej
Jak wybrać odpowiedni plecak do szkoły?

Kupno plecaka dla dziecka to tylko jeden z wielu wydatków, który czeka wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Jednak w przeciwieństwie do zeszytów czy piórnika, decyzja o wyborze jest naprawdę ważna. A to dlatego, że nie chodzi tu tylko o podążanie za modą, ale przede wszystkim - wygodę dziecka oraz jego zdrowie. Na co zwracać uwagę, szukając odpowiedniego plecaka do szkoły? Przedstawiamy krótki poradnik, który ułatwi znalezienie odpowiedniego produktu.

Więcej
Elektroniczna niania – którą wybrać i dlaczego

Małe dziecko to finansowy worek bez dna. Młodzi rodzice muszą się liczyć z tym, że wraz z narodzinami potomka, wydatki wciąż będą się mnożyć. Trudno jednak oszczędzać na dziecku, szczególnie, jeśli chodzi o jego bezpieczeństwo.

Więcej
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]