Rankingi

2023-09-22

Jaki komputer do gier będzie dobry? Jeśli od konsoli albo laptopa gamingowego wolisz PC, pewnie co jakiś czas zadajesz sobie to pytanie. Do pewnego momentu da się rozbudowywać stary sprzęt, jednak później stanie się to niemożliwe lub nieopłacalne. Jakie wymagania powinien spełniać dobry komputer stacjonarny do gier? Odpowiadamy na najważniejsze pytania!

Więcej

2023-07-27

Nie wiesz, jaki tablet do oglądania filmów wybrać? Pomożemy ci kupić odpowiedni model. Niezależnie od tego, czy chcesz czasem włączyć bajkę dla dzieci, czy zarwać noc, oglądając cały sezon serialu, polecane urządzenia przypadną ci do gustu. Zobacz ranking tabletów multimedialnych cieszących się największą popularnością!

Więcej

2023-07-20

Masz desktopa lub laptopa i zastanawiasz się, jak zapewnić sobie brzmienie na wysokim poziomie? Czy będzie to gra, film czy po prostu słuchanie muzyki, chodzi o dźwięk. Jeśli nie korzystasz ciągle ze słuchawek, niezbędne jest dobranie odpowiednich kolumn, które zmieszczą się na biurku (i subwoofer pod blatem). Zatem jakie głośniki do komputera? Ranking pomoże ci wybrać!

Więcej

2023-06-13

Ranking tabletów do 2000 zł przyda się każdemu, kto planuje kupić takie urządzenie dla siebie albo dla dziecka. W wielu sytuacjach to znacznie lepszy wybór niż laptop albo smartfon. Nie wiesz, jaki model kupić i co jest teraz na topie? Sprawdź listę polecanych modeli!

Więcej

2023-06-04

Tablet do samochodu – czy to dobry pomysł? Tak – pod warunkiem, że będzie wykorzystywany przede wszystkim do nawigacji. Właściwie użytkowany sprzęt nie odwraca uwagi kierowcy od drogi – przeciwnie, może pomóc w szybkim i bezpiecznym dotarciu do celu. Jaki tablet do auta warto kupić? Prezentujemy listę najlepszych modeli!

Więcej

2023-03-03

Nie wiesz, jaką kupić drukarkę do domu? Na rynku jest wiele sprzętów do wyboru. Pierwszy krok to dokładnie określenie swoich potrzeb – na tej podstawie znajdziesz najlepszy model do drukowania dokumentów, ale również zdjęć czy kolorowanek dla dzieci. Zebraliśmy dla ciebie najciekawsze propozycje – urządzenia atramentowe z systemem napełniania pojemników lub wymiennymi kartridżami. Koniecznie zobacz aktualny ranking drukarek domowych!

Więcej

2023-03-03

Według badania Biblioteki Narodowej w 2014 roku tylko 41,7% Polaków przeczytało przynajmniej jedną książkę. Najbardziej intensywnie czyta młodzież i studenci. Co zrobić, by najbardziej aktywni czytelnicy nie przestali czytać? Co może zachęcić tych, którzy nie czytają do sięgnięcia po książkę? Rozwiązaniem obu tych problemów mogą być książki elektroniczne. Jaki czytnik ebooków wybrać i jakie są jego zalety?
Więcej

2023-03-03

Jaka drukarka laserowa do domu albo do biura będzie najlepszym wyborem? Warto dokładnie zapoznać się ze specyfikacją i możliwościami poszczególnych modeli, bo w przeciwieństwie do prostych drukarek atramentowych – nie jest to tani sprzęt. Jeśli dużo drukujesz, szukasz urządzenia do biura i zależy ci na wysokiej wydajności, musisz koniecznie sprawdzić, które modele polecamy! Zobacz, jak prezentuje się ranking drukarek laserowych 2023.


Więcej

2023-03-03

W erze fotografii cyfrowej coraz więcej osób myśli o utrwalaniu zdjęć w namacalnej, fizycznej formie. Jaka drukarka do zdjęć to umożliwi? Szukając odpowiedniego modelu, należy uwzględnić kilka zmiennych – cenę sprzętu i cenę druku, możliwość wykorzystania drukarki do innych celów, jakość drukowanych fotografii i ich trwałość. Chcesz wiedzieć, jakie rozwiązanie będzie najlepsze? Zobacz ranking najlepszych urządzeń!

Więcej

2023-03-02

Najlepszy laptop do pracy to co innego niż tani domowy sprzęt z podstawową konfiguracją albo laptop gamingowy. Kupując takie urządzenie, należy kierować się kryteriami zależnymi od zawodu. Jeśli chcesz wiedzieć, który model jest naprawdę dobry, przeczytaj nasz ranking laptopów biznesowych. Polecane sprzęty sprawdzą się w biurze, na home office, a także w czasie podróży służbowych. Zobacz, na które warto postawić!

Więcej
1
2
3
4
5
6
1
z
6