Rankingi

2023-01-23

Zastanawiasz się, jaki telefon do robienia zdjęć będzie dobrym wyborem? Nic dziwnego. Aparat w smartfonie to jeden z najistotniejszych elementów, a jego możliwości w dużym stopniu wpływają na cenę urządzenia. Jeśli fotografia jest dla Ciebie istotna, to musisz zobaczyć naszą listę polecanych modeli, które pomogą Ci uchwycić najpiękniejsze chwile!

Więcej

2023-01-17

Wydajność telefonów to ważny aspekt wpływający na wybór konkretnego modelu. Kupując nowy smartfon, wiele osób właśnie na to zwraca uwagę. I nic dziwnego! Ma ona znaczenie szczególnie wtedy, gdy porównujesz sprzęty różnych producentów lub zastanawiasz się, czy sięgnąć po flagowca, czy może po nieco tańsze urządzenie poprzedniej generacji. Zobacz, co to jest wydajność telefonów i dlaczego dobrze dokładnie ją przeanalizować!

Więcej

2023-01-10

Urządzenia elektroniczne z Chin już od dłuższego czasu cieszą się u nas dobrą renomą. Ze wszystkich sprzętów chętnie wybierane są smartfony Xiaomi. Ranking telefonów w tym artykule uwzględnia różne modele tego producenta, które są obecnie w sprzedaży. Nie wiesz, jaki Xiaomi wybrać? Zobacz dostępne możliwości!

Więcej

2023-01-10

Wiele osób zastanawia się, jaki smartwatch z NFC kupić. Przyzwyczailiśmy się już do inteligentnych zegarków z wieloma dodatkowych funkcjami poza mierzeniem czasu. Smartwatch to jednak nie tylko narzędzie ułatwiające dbanie o swoje zdrowie czy komunikację z innymi. Może także pomóc w robieniu zakupów, gdy nie chcemy sięgać po telefon. Płatności mobilne są wspierane przez wiele banków. Warunkiem koniecznym jest jednak obsługa NFC.

Więcej

2023-01-05

Wiele osób zastanawia się, jaki smartwatch do 500 zł kupić. Inteligentne zegarki to dziś popularne i powszechnie dostępne urządzenia w niskiej cenie. Interesują nie tylko miłośników sportu i gadżetów, ale naprawdę szerokie grono odbiorców. Smartwatch oznacza także lepszą kontrolę zdrowia przez pomiar pulsu czy monitoring snu. Jakie modele do 500 zł można polecić? Zobacz listę najlepszych urządzeń!

Więcej

2023-01-05

Inteligentne zegarki coraz częściej zastępują tradycyjne czasomierze. Zastanawiasz się, jaki smartwatch męski warto wybrać? Zobacz nasz ranking i wybierz coś dla siebie. Podpowiadamy, jakie modele są najlepsze.

Więcej

2023-01-05

Zastanawiasz się, jaki smartwatch do 300 zł będzie dobry? W tym budżecie dostępnych jest wiele modeli dla mężczyzn i dla kobiet. Różnice między nimi to nie tylko kwestia wyglądu. Czytając dokładnie specyfikację, można dostrzec, który inteligentny zegarek będzie właściwym wyborem. Nie musisz czytać recenzji wszystkich urządzeń dostępnych na rynku – sięgnij po nasz ranking. Jaki smartwatch damski do 300 zł, a jaki męski? Zobacz listę!

Więcej

2023-01-04

Wiele osób zastanawia się, jaki smartfon Samsung wybrać. Liczby mówią same za siebie – w mijającym roku co piąty telefon sprzedany na świecie był urządzeniem marki Samsung! Ponad 20% udziału w rynku sprawiło, że koreańska firma uplasowała się na pozycji lidera, wyprzedzając Apple i Xiaomi. Właśnie z tego powodu prezentujemy ranking telefonów Samsung – zobacz, na który model warto postawić!

Więcej

2023-01-02

Potrzebny Ci smartwatch damski? Jaki wybrać, gdy jest tak wiele możliwości? Okazuje się, że wcale nie jest to taka prosta sprawa. Tak zwane urządzenia wearables to szybko rozwijający się rynek, więc bardzo wiele firm oferuje nam swoje produkty.

Więcej

2022-12-30

Czy chcesz wiedzieć, jaki smartwatch do 500 zł dobrze sprawdza się na co dzień? W tym budżecie można znaleźć sporo urządzeń różniących się wyglądem i stylistyką. Producenci chętnie podają listę funkcji i specyfikację techniczną, zatem łatwo je ocenić i porównać. Z wielu dostępnych modeli wyłoniliśmy najlepsze. Zobacz, jaki niedrogi i dobry smartwatch do 500 zł najbardziej się opłaca!

Więcej
1
2
3
4
1
z
4