Recenzje

2023-05-09

Test Inifnix Hot 20 5G wypada pozytywnie. Telefon za mniej więcej 700 zł nie wszystkim jeszcze znanej marki brzmi równie obiecująco, co niepokojąco. Uspokajamy i polecamy. Nasz „hot challenge” jednego z najtańszych modeli z modemem 5G obejmował proste testy fotograficzne, wydajnościowe oraz ergonomii nakładki systemowej XOS. Oto krótka recenzja Inifnix Hot 20 5G.

Więcej

2023-04-03

Oto Samsung Galaxy A54 – premiera, która definiuje półkę średnią. Wyższą półkę średnią! Patrząc globalnie i lokalnie, kupujemy przede wszystkim tanie Androidy. Albo trochę droższe Androidy – wszystko idzie w górę, także granica ceny określającej „średniaki”, przesuwa się za 2000 zł. Tam właśnie znajduje się Samsung Galaxy A54. Recenzja powstała po kilku dniach użytkowania.

Więcej

2023-04-03

Początek roku tradycyjnie zdominowały smartfonowe premiery Samsunga. Galaxy S23 Ultra – recenzja najmocniejszego Androida świata to przyjemny dziennikarski obowiązek! Do jego realizacji należy wyjąć piórko i wykonać pracę manualną, pisanie ręczne jak sprzed Guttenberga. Najważniejsza zmiana technologiczna jest ukryta – koreański producent zrezygnował z własnego procesora, cały glob sprawiedliwie dostał po Snaprdargonie 8 Gen 2. Oto krótki test Samsung Galaxy S23 Ultra.

Więcej

2023-03-09

Flagowce tego producenta z wielkiej smartfonowej trójki już nie są zapowiedziami zaskakująco niskiej ceny, tylko gwarancją wysokiej jakości. Za nami premiera Xiaomi 13 – startujemy z poziomu 4799 zł. „Trzynastka” całą sobą pokazuje, że to model premium, który dołącza do elitarnego klubu urządzeń z procesorem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Oto nasza recenzja Xiaomi 13 po kilku dniach użytkowania.

Więcej

2023-03-09

Nadchodzi najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier komputerowych, czyli „Diablo 4”. Data premiery, beta testy, szczegóły techniczne i fabularne to tematy najczęściej poruszane przez fanów wirtualnej rozrywki. Postanowiliśmy zebrać wszystkie wiarygodne informacje w jednym miejscu. Odpowiemy na pytania, kiedy premiera „Diablo 4” i jakie są wymagania sprzętowe tej wersji. Opowiemy też o beta testach gry.

Więcej

2023-01-06

iPhone czy Samsung? To częsty dylemat, gdy szukamy dla siebie dobrego telefonu. Podobnych wyborów dokonują zresztą użytkownicy na całym świecie. Globalne wyniki sprzedaży z 2021 roku pokazują to wyraźnie. Dwie firmy, które prowadzą ze sporą przewagą nad resztą stawki, to właśnie Samsung i Apple. Bierzemy pod lupę urządzenia od tych producentów, żeby ustalić, który telefon bardziej się opłaca.

Więcej

2022-01-31

Seria Need for Speed stała się synonimem gier wyścigowych. To najpopularniejsza rodzina gier tego typu na świecie, sprzedająca się w setkach milionów egzemplarzy. Dla wielu graczy gry Need for Speed mają swoje specjalne miejsce w sercu – i nic dziwnego. Pod-powiemy dziś dlaczego!

Więcej

2022-01-29

Produkowane przez studio Marvel filmy przedstawiają po kolei losy superbohaterów i superboha-terek, znanych już od 1939 roku z komiksów Marvel Comics. Jeśli więc chcesz poznać ten wspaniały świat – przeczytaj nasz krótki artykuł, w którym wyjaśniamy, jak oglądać wszystkie filmy Marvela po kolei.

Więcej

2021-06-24

Długo przyszło nam czekać, ale w końcu na sklepowych półkach pojawił się Biomutant. Jak prezentuje się gra ze zmutowanymi zwierzakami w postapokaliptycznym świecie? Zobaczcie recenzję!

Więcej

2021-05-12

Siłą nowej konsoli Sony PlayStation 5 mają być gry na wyłączność, niedostępne na innych platformach, jak właśnie „Returnal”. Recenzja pokaże, czy faktycznie mamy tutaj do czynienia z atrakcyjnym tytułem, czy raczej przeciętną produkcją.

Więcej
1
2
3
4
5
6
7
1
z
7