Recenzje

Rewolucja w domowych porządkach - odkurzacze pionowe

Odkurzacze pionowe to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych odkurzaczy workowych lub bezrowkowych. To, co różni je od zwykłego odkurzacza, to przede wszystkim smukły kształt i co za tym idzie - łatwość przechowywania. Odkurzacz pionowy jest lekki i łatwy do przenoszenia, a na dodatek pracuje bezprzewodowo. Sprawdź polecane modele.

Więcej
Najważniejsze cechy telewizorów Samsung QLED

Przykłady nowoczesnych telewizorów, które wybijają się ponad przeciętność i wyznaczają nowe standardy prezentuje przede wszystkim marka Samsung. Wśród technologii na 2018 zwraca uwagę fakt, że producent nie idzie wyłącznie w kierunku poprawy technicznych parametrów, ale myśli też bardzo pragmatycznie o komforcie użytkowania i ergonomii.

Więcej
Cechy nowoczesnej pralki – wybór najciekawszych technologii

Rozpowszechnienie się pralek automatycznych zdecydowanie ułatwiło życie w wielu gospodarstwach domowych. Dzięki prostej obsłudze, pranie może wykonać praktycznie każdy z domowników, niemniej to wcale nie koniec rewolucji, a właściwie  - ewolucji - w świecie prania odzieży. Pralki automatyczne wciąż są ulepszane i chociaż większość innowacji jest poza zasięgiem naszego wzroku, to możemy wyraźnie dostrzec, w jakim kierunku idą wszelkie udoskonalenia. W artykule przedstawiamy najważniejsze cechy nowoczesnej pralki na przykładzie modelu Samsung QDRIVE.

Więcej
Recenzja Detroit: Become Human

To jedna z najbardziej oczekiwanych gier z kategorii dla dorosłych. Gra przeznaczona jest dla pełnoletnich, ale nie ze względu na przemoc czy wulgarny język, jak to bywa w innych tytułach. Detroit: Become Human oferuje ambitny i wymagający świat pełen trudnych wyborów moralnych i ich konsekwencji.

Więcej
Jaki telewizor kupić na Mistrzostwa Świata?

Mundial to doskonały pretekst do wymiany telewizora. A jak wiadomo, telewizory kupujemy nie tylko coraz większe, ale również z coraz większą rozdzielczością. Do tego kuszą promocje na sprzęt, których przed każdymi mistrzostwami świata w piłce nożnej jest naprawdę niemało. Trudn0o nie skusić się na promocję. W końcu, jeśli nie pojechaliśmy do Rosji, żeby oglądać mecze na żywo, a spędzamy mistrzostwa na domowej kanapie, to wciąż duża oszczędność! W tym artykule polecamy najciekawsze telewizory, które powinny spodobać się kibicom!

Więcej
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]