Cashback Samsung na urządzenia AGD

Sprzęty AGD, które ułatwiają życie to marzenie każdego z nas. Teraz możesz skorzystać z promocji Samsung i wyposażyć całe mieszkanie w nowoczesne urządzenia AGD do zabudowy oraz telewizor QLED. Wystarczy, że przejdziesz przez kilka prostych kroków, które zagwarantują ci zwrot na konto do 1500 zł.


1. Kup

Podstawowym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup piekarnika Samsung Dual Cook Flex™. Im więcej urządzeń objętych rabatem kupisz, tym wyższy otrzymasz zwrot. Dobierając trzy inne urządzenia do zabudowy (w tym zmywarkę, lodówkę, płytę indukcyjną, okap i mikrofalówkę) oraz telewizor QLED gwarantowany zwrot na konto wynosi aż do 1500 zł. Zakupów należy dokonać w jednej sieci handlowej w ciągu 14 dni. Dowody zakupu (paragony / faktury) oraz numery seryjne urządzeń będą ci potrzebne do zarejestrowania transakcji przy ubieganiu się o zwrot. Warto zrobić zdjęcie tabliczek znamionowych z numerami seryjnymi po rozpakowaniu sprzętów.


2. Zarejestruj

Po dokonaniu zakupu urządzeń, utwórz lub zaloguj się na konto Samsung Account. Następnie, zarejestruj swoje urządzenia. Pamiętaj, że na rejestrację masz 21 dni od daty zakupu ostatniego sprzętu. Na stronie dostępny jest także przewodnik, który pomoże ci w prosty sposób założyć konto i przejść przez wszystkie etapy rejestracji.


3. Oceń

Nie zapomnij napisać opinii o swoich nowych sprzętach AGD. Jeżeli kupiłeś tylko piekarnik Dual Cook Flex™ przekaż opinię o tym urządzeniu. Jeżeli zdecydowałeś się na zakup większej liczby urządzeń w ramach promocji, podzieli się opinią na temat dowolnie wybranego przez ciebie sprzętu.


4. Odbierz zwrot

Po pomyślnym przejściu wszystkich etapów rejestracji, twoje zgłoszenie zostanie przyjęte, a ty otrzymasz zwrot na konto nie później niż do 31.12.2020. Wysokość zwrotu zależy od liczby i wartości urządzeń zakupionych i zgłoszonych w ramach promocji Poznaj ideał od kuchni Samsung. Wykaz modeli objętych promocją możesz sprawdzić: TUTAJ. Promocja trwa od 01.09 do 01.11.2020 lub do wyczerpania puli przeznaczonej na zwroty.


Samsung cashback


Czego nie może zabraknąć w kompleksowo wyposażonej kuchni?


  • Piekarnika Dual Cook Flex™, który pozwala na pieczenie dwóch potraw jednocześnie w dwóch odmiennych trybach i temperaturach bez ryzyka przenikania się zapachów. Jego innowacyjne, dzielone drzwi pozwalają na otwarcie tylko górnej części urządzenia, pozostawiając dolną komorę szczelnie zamkniętą.


  • Płyty indukcyjnej z technologią Virtual Flame™, która za pomocą diod LED sygnalizuje moc z jaką pracuje każdy palnik. Precyzyjne kontrolowanie temperatury na płycie indukcyjnej jeszcze nigdy nie było tal proste.


  • Okapu, który zadba o świeże powietrze w kuchni w trakcie gotowania. Pomoże w tym pracujący cicho i wydajnie okap z funkcją Booster, który błyskawicznie usuwa zapachy.


  • Zmywarki z technologią Waterwall™™, w której zastosowano opatentowaną technologię ściany wodnej. Usuwa ona zabrudzenia nawet z trudno dostępnych miejsc, docierając do każdego zakamarka zmywarki.


  • Lodówki do zabudowy z technologią Space Max™, która gwarantuje więcej miejsca do przechowywania.


  • Nowoczesnej mikrofalówki, która opieka potrawy na chrupko i umożliwia gotowanie na parze.


Zwieńczeniem innowacyjnego wyposażenia mieszkania będzie telewizor QLED, który również objęty jest promocją.


Szczegółowe warunki promocji dostępne w regulaminie.


powrót

[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]
[script]if (document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720')) { setTimeout(function () { if (window.location.href.indexOf('lp-mac-mini') < 0) { document.querySelector('.ins-content-wrapper-1720').style.display = "block"; } }, 5000);}[/script]