Dajmy Jazzu w Media Markt!

Dajmy Jazzu!

Wyjątkowa kolekcja płyt w Media Markt

„Dajmy Jazzu!” to nowa kolekcja płyt, stworzona z udziałem znakomitego znawcy muzycznych gatunków – Hirka Wrony. W serii dostępnych będzie pięć dwupłytowych albumów z największymi jazzowymi przebojami. To nie lada gratka zarówno dla wiernych fanów jazzu, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę z nim. Premiery albumów odbędą się 2 i 10 grudnia, a kolekcja będzie dostępna w sklepach Media Markt oraz na stronie www.mediamarkt.pl.

- Pierwszymi dźwiękami „niepoważnymi”, które do mnie dotarły był jazz. Wcześniej słuchałem i grałem jedynie Bacha, Mozarta, Beethovena, Wieniawskiego i Chopina. (…) Kiedy jednak zagrał na fortepianie Herbie Hancock, zrozumiałem, że to coś więcej niż muzyka – to miłość od pierwszego wejrzenia – tak o swojej fascynacji jazzem pisze Hirek Wrona, współtwórca kolekcji „Dajmy Jazzu!”. Albumy „Dajmy Jazzu!” to zaproszenie do wędrówki przez dźwięki kojące, niosące relaks, ale i uczące historii muzyki. Twórcom albumów udało uchwycić się niezwykły klimat Storyville, Harlemu, Cotton Club czy Tramjazzu.

Kolekcja „Dajmy Jazzu!” obejmować będzie pięć dwupłytowych albumów, opracowanych według różnych przewodnich tematów muzycznych: Latin Sounds, Christmas Jazz, Jazz Ladies, Jazz For Lovers, Cool Jazz. Z czasem kolekcja będzie rozszerzana o kolejne propozycje.

Albumy „Dajmy Jazzu!” to również znakomity pomysł na świąteczny prezent dla każdego melomana. Kolekcję można zakupić w sklepach Media Markt na terenie całego kraju.


powrót