DESTINY - Stań się legendą, bądź twardy!


Twórcy Halo i wydawca Call of Duty przedstawiają: DESTINY.
DESTINY screen
Wszystko uległo zmianie po pojawieniu się Travelera. Jego przybycie rozpoczęło złotą erę dla naszej cywilizacji, dla całego naszego układu słonecznego. Nie trwało to wiecznie. Coś nas trafiło, rzuciło na kolana, pozbawiło przytomności. Nieliczni, którzy ocaleli, zbudowali miasto pod Travelerem i rozpoczęli powolną eksplorację pozostałości starego świata. Jednak napotkali oni jedynie na żądnych krwi wrogów. Jesteś, władającym niezwykłymi mocami, strażnikiem ostatniego ocalałego miasta na Ziemi. Chroń to miejsce, pokonaj nieprzyjaciół, odzyskaj co straciliśmy.
DESTINY postacie
Cechy gry:
 •    Następny krok w ewolucji rozrywki  - niesamowita opowieść , której akcja rozgrywa się w wyimaginowanym świecie, pełnym akcji i przygody.
 •    Stwórz własną postać, rozwijaj reputację walcząc z potężnymi wrogami, zdobywaj unikalne i łatwe w modyfikacji bronie, wyposażenie i pojazdy.
 •    Niespotykana wcześniej różnorodność rozgrywki w grze FPS, która na nowo definiuje styl w jakim poznajecie zawartą w grze opowieść. W trybie multiplayer dostępne będą opcje kooperacji i współzawodnictwa, połączone z różnego rodzaju aktywnościami społecznościowym i publicznymi.

Data premiery: 9/09/2014
Wydawca: ACTIVISION
Twórca: Bungie
Rodzaj nośnika: Blu-ray Disc/DVD
Gatunek: FPS
Rozgrywka w sieci: Tak
Funkcje sieci: Osiągnięcia
Co-op: Tak
Gra kompatybilna z 3D: Nie
Rozdzielczość HD: 720p/1080i/1080p
Język: Gra w angielskiej wersji językowej.

powrót