7 Cudów Świata

nr kat.: 1324655
Zostań przywódcą jednego z siedmiu wielkich miast świata antycznego. Zbieraj surowce ze swoich ziem, weź udział w odwiecznym wyścigu cywilizacyjnym, nawiąż kontakty handlowe i stwórz militarną potęgę. Pozostaw ślad na kartach historii budując cud architektury, który przetrwa wieki!
Gra w 7 cudów toczy się przez trzy wieki. W każdym wieku gracze otrzymują siedem kart z konkretnej talii. Wybierają jedną z kart, a pozostałe przekazują sąsiednim graczom. Gracze pokazują swoje karty jednocześnie (płacąc lub uzyskując surowce albo wchodząc w interakcję z innymi graczami na różne sposoby). Każdy z graczy wybiera następną kartę z talii którą wcześniej przekazali i proces zaczyna się od nowa, dopóki każdy z graczy nie odkryje po sześć kart z danego wieku. Po upływie trzech wieków gra się kończy.
Ogólne

Producent

Ab (Mfk)

Zestaw zawiera

7 plansz Cudów Świata; 7 kart Cudów Świata; 49 kart I Era; 49 kart II Era; 50 kart III Era; 42 żetony Konfliktu; 20 monet o wartości 3; 30 monet o wartości 1; notes punktacji; instrukcja; 2 karty wariantu dla 2 graczy

Wydawca

Rebel

Charakterystyka

Rodzaj

Logiczna, Rodzinna, Strategiczna, Towarzyska

Wersja językowa

Instrukcja: polska

Liczba graczy

2 - 7

Klasyfikacja wiekowa

10+

Czas gry [min]

30

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Gra fenomenalna, chy...

Gra fenomenalna, chyba najlepsza w jaką dotąd grałem. Podoba się chyba też każdemu. Wykonana bardzo starannie - piękne karty! Za to wszystko co oferuje można powiedzieć, że nie jest za droga.

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Świetna gra warta sw...

Świetna gra warta swojej ceny, chce się grać i grać

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Rewelacja...

Rewelacja

Więcej opinii

7 Cudów Świata
7 Cudów Świata ×
7 Cudów Świata

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]