Alternatywy 4

nr kat.: 1216042 TVP

Towarzyska gra planszowa inspirowana serialem TVP o perypetiach mieszkańców bloku na warszawskim Ursynowie, zabarwiona zjadliwą ironią i kpiną z peerelowskiej rzeczywistości.
W grze Alternatywy 4 kilku graczy wciela się w role Lokatorów, zaś jeden z nich w rolę Gospodarza. Wszyscy, ale na różne sposoby, dążą do pozyskania Punktów Zwycięstwa. Ten z nich, który zdobędzie ich najwięcej, wygra grę. W trakcie rozgrywki Lokatorzy muszą przeszkadzać Gospodarzowi, unikając Prac Społecznych i czasami śmiecąc w budynku. Muszą również pozostać względem siebie nieufni. Zarówno Lokatorzy, jak i Gospodarz, będą musieli dostosować przyjętą przez siebie taktykę do Cech Postaci, którymi będą dysponowali podczas kolejnych Etapów gry. Końcowy sukces zależy jednak nie tylko od ich własnych decyzji i pomysłowości, ale także od „życzliwości” innych Lokatorów bloku przy ulicy Alternatywy 4.

Ogólne

Producent

Tvp

Zestaw zawiera

• 110 kart • 88 żetonów • 6 arkuszy pomocy • 6 postaci

Wydawca

Telewizja Polska

Charakterystyka

Rodzaj

Przygodowa, Rodzinna, Towarzyska

Wersja językowa

Edycja: polska, Instrukcja: polska

Liczba graczy

3 - 6

Klasyfikacja wiekowa

12+

5 na 5

Opinia pochodzi od:

Wszystko ok....

Wszystko ok.

Alternatywy 4 ×
Alternatywy 4

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]