MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie

nr kat.: 1368450
Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie
Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie

Opis i specyfikacja

„Przygoda z Czytaniem” to program wydawniczy wspierający naukę czytania, adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Książki z poziomu V są przeznaczone dla dzieci, które już zaczęły czytać. Dzięki zastosowanym metodom mały czytelnik ćwiczy się w płynnym czytaniu ze zrozumieniem. W pierwszej kolejności czyta tekst, w którym została wykorzystana metoda sylabowa – to znaczy wyrazy zostały podzielone na sylaby. W ten sposób  przygotowuje się do lektury bardziej zaawansowanych tekstów. Podczas lektury drugiego opowiadania dziecko uczy się, z jakich liter składa się dany wyraz (ten etap to analiza), a następnie składa poszczególne znaki graficzne (litery) w całość – to proces zwany syntezą.
W książce zostały zamieszczone quizy, dzięki którym mały czytelnik może sprawdzić, co udało mu się zapamiętać z lektury. Nauka czytania powinna być przede wszystkim zabawą, dlatego w książkach dzieci spotykają znane im postacie ze świata Disneya. Dodatkową motywację stanowią dyplom oraz naklejki, którymi rodzic może nagrodzić postępy i zaangażowanie dziecka. Czas na „Przygodę z Czytaniem”!

Ogólne

Producent

Ameet

Ilość stron

56

Rok Wydania

2018

ISBN

978-83-253-2669-2

Autor

Liliana Fabisińska

Oprawa

Miękka

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Disney Uczy, Przygoda z Czytaniem

Wydawca

Ameet

Opinie

Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie ×
Disney Uczy. Przygoda z Czytaniem. Czytam płynnie

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy