Porównywarka (0)
PLN

Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry. Nauka i zabawa

nr kat.: 1409242
Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry. Nauka i zabawa
Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry. Nauka i zabawa

Opis i specyfikacja

Heniś to sympatyczny bohater kreskówki dla maluchów, który dzięki wydawnictwu Egmont przeniósł się do… książki. Poznajcie cyfry razem z Henisiem!
„Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry. Nauka i zabawa” to edukacyjna, zabawna, ślicznie wydana książeczka poświęcona cyfrom. Znakomity punkt wyjścia do rozpoczęcia przygody z matematyką na poziomie kilkulatka.
Dzięki książeczce „Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry. Nauka i zabawa” dzieci mają okazję: -oswoić się z koncepcją liczenia od 1 do 10 -poznać graficzne wizerunki cyfr
Książka „Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry. Nauka i zabawa” została wydana z myślą o najmłodszych: -zawiera bliskie maluchom, zabawne przykłady, -wykonana z grubej tektury przetrwa nawet najbardziej wymyślne dziecięce eksperymenty, -bohaterem jest lubiana i znana postać Henisia z ciepłej, edukacyjnej kreskówki.
„Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry” jest częścią edukacyjnej serii dla maluszków „Nauka i zabawa”. Książeczki z cyklu „Nauka i zabawa” pozwalają maluchom zrobić pierwszy krok w kierunku zdobywania umiejętności niezbędnych na wstępnym etapie edukacji. Nauka odbywa się tu przy okazji - książeczki z serii „Nauka i zabawa" to przede wszystkim mile spędzony czas pośród pięknych ilustracji, zabawnych historyjek oraz bohaterów znanych z kreskówek.

Ogólne

Producent

Egmont

Ilość stron

20

Rok Wydania

2019

ISBN

978-83-281-3900-8

Autor

Praca zbiorowa

Oprawa

oprawa kartonowa

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Dzień, w którym Heniś poznał..., Nauka i zabawa

Wydawca

Egmont

Opinie

Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry. Nauka i zabawa ×
Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry. Nauka i zabawa

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy