MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN 998

Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video

nr kat.: 1400566 PHILIPS-AVENT

Outlet

998,-

Zaoszczędzisz 349,00 zł

Kup w zestawie

Kup w zestawie

Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Elektroniczna cyfrowa niania z zasięgiem do 50 m w pomieszczeniu i 300 m na otwartej przestrzeni, duży kolorowy wyświetlacz 3.5 ", dwukierunkowa komunikacja, 5 uspokajających kołysanek, lampka nocna, pomiar temperatury w pokoju dziecka, alarm wibracyjny, ekran aktywowany głosem, nadajnik zasilany bateryjnie i sieciowo, automatyczny podczerwony tryb noktowizyjny.

Korzyści:


 • Prywatność i bezpieczeństwo (A-FHSS) - wyjątkowa funkcja parowania odbiornika pozwala nawiązać prywatne i bezpieczne połączenie z dzieckiem. Dzięki nowej, dostosowującej się technologii FHSS (Frequency Hopping Spread Spectrum) zakłócenia są minimalne.
 • Kolorowy ekran 8,9 cm (3,5"), zbliżenie 2x - teraz możesz obserwować swoje dziecko zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz. Ciesz się widokiem śpiącego maluszka dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5") o wysokiej rozdzielczości. Dwukrotne zbliżenie cyfrowe i przesuwanie widoku dają dodatkową pewność, że zobaczysz wszystko, co robi Twoje dziecko.
 • Kołysanki, lampka nocna i pomiar temperatury
 • Dwukierunkowa komunikacja i tryb wibracji
 • Tryb energooszczędny z sygnalizacją połączeń - włącz tryb ECO, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój. Dzięki specjalnemu wskaźnikowi nadal będziesz mieć pewność, że łączność jest zachowana. Tryb ECO wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki.

          

Galeria filmów

 • Wideo

Techniczne

Zasięg [m]

50 - w pomieszczeniu, 300 - na wolnej przestrzeni

Rodzaj zasilania

Akumulatorowo-bateryjne

Zastosowane technologie

Night-Vision

Inne

Alarm dźwiękowy w jednostce głównej, Automatyczny tryb kamery nocnej na podczerwień, Cyfrowa funkcja Zoom, Komunikacja dwukierunkowa, Obrotowa kamera, Ostrzeżenie o utracie sygnału, Ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii, Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz, Technologia FHSS, Tryb VOX (dźwięk spowoduje aktywację kamery), Zdalne sterowanie obrazem kamery

Funkcje

Funkcja interkomu

TAK

Funkcja lampki nocnej

TAK

Termometr pokojowy

TAK

Wybór poziomu głośności

TAK

Sygnał kontrolny

Cyfrowy

Komunikacja

Alarm przekroczenia zasięgu, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD

Odtwarzanie kołysanek

TAK

Inne

Czujnik temperatury, Czujniki dźwięku z alarmem, Funkcja podziału ekranu – jednostka główna może równocześnie wyświetlać obraz z nawet czterech różnych kamer, Kołysanki, Monitorowanie nocą, Monitorowanie temperatury pomieszczenia, Ostrzeżenie o utracie sygnału, Ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii, Podczerwony tryb noktowizyjny, Tryb ECO pozwalający zmniejszyć zużycie energii i stopień promieniowania, Tryb patrolowania, 5 uspokajających dźwięków

Wyświetlacz

Rodzaj wyświetlacza

LCD

Przekątna ekranu [cal]

3.5

Ogólne

Producent

Philips-Avent

Kolor

Biało-niebieski

Okres gwarancji

36 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Haws

NIania

Widać że te opinie to za hajsik słodki :)

5 na 5

zofia

Idealny gadżet dla młodej mamy !

Idealny gadżet dla młodej mamy !
Zostanie rodzicem po raz pierwszy to wspaniałe uczucie i choć zdarzają się nieprzespane noce to i tak każdy z nas - szczególnie mamy potrzebują chwili odpoczynku i snu. Każde odłożenie dziecka do łóżeczka wywołuje mały stresik i co chwile chciałybyśmy sprawdzać czy z naszym maluszkiem wszystko ok. Z pomocą nadchodzi nam elektroniczna niania. W naszym przypadku był to prezent, wiec funkcje poznaliśmy dopiero po podłączeniu urządzenia iiii... bardzo dziękuje cioci za ułatwienie życia Kolorowy, dość duży ekran bez problemu pozwala nam na podgląd maluszka . Jedna z najlepszych zauważalnych funkcji to sprawa podczerwieni w trybie noktowizyjnym pozwalającym na podgląd w nocy. Tryb automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia krystalicznie czysty obraz. Kiedy dzieciątko smacznie śpi uruchamiamy tryb ECO, zmniejsza on pobór mocy urządzenia ale uruchamia je kiedy tylko usłyszy dźwięki wydawane przez maluszka. Bardzo dobry zasięg, zarówno w naszym mieszkaniu w bloku jak i w piętrowym domu u rodziców. Zestaw łatwy to transportowania i używania w różnych warunkach. Dodatkowo miłe zaskoczyły nas funkcje takie jak : lampka nocna,termometr pokojowy, czy melodyjki, które zabawiały dziecko nawet w ciągu leżakowania w dzień i to w różnych poziomach głośności .
Poleciłabym każdym młodym rodzicom, chcącym wyspać się w swoim łóżku i mieć podgląd na to czy dziecku na pewno dobrze odpoczywa się w jego królestwie.
Nasz zestaw na pewno posłuży jeszcze dziecku siostry a dalej zobaczymy

5 na 5

Zofia

Idealny gadżet dla młodej mamy!

Idealny gadżet dla młodej mamy !
Zostanie rodzicem po raz pierwszy to wspaniałe uczucie i choć zdarzają się nieprzespane noce to i tak każdy z nas - szczególnie mamy potrzebują chwili odpoczynku i snu. Każde odłożenie dziecka do łóżeczka wywołuje mały stresik i co chwile chciałybyśmy sprawdzać czy z naszym maluszkiem wszystko ok. Z pomocą nadchodzi nam elektroniczna niania. W naszym przypadku był to prezent, wiec funkcje poznaliśmy dopiero po podłączeniu urządzenia iiii... bardzo dziękuje cioci za ułatwienie życia

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.