Szukaj 0 Koszyk
Menu
Produkty
Komputery i Tablety
AGD małe
PLN 919

Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video

nr kat.: 1400566 PHILIPS-AVENT
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność
Philips Scd841 26 Karta886 Kv 1920px

Z pomocą wideoniani zarówno w dzień, jak i w nocy zobaczysz oraz usłyszysz swojego maluszka. Nie musisz już stale chodzić do pokoju dziecka i sprawdzać, czy śpi. Możesz go doglądać, będąc w innym pomieszczeniu. 

Philips Scd841 26 Karta886 Charakterystyka Pack
Philips Ekran Ikona
Kolorowy ekran 3,5″

Wyraźnie widzisz, co porabia Twoja pociecha.

Philips Komunikacja Dwukierunkowa Ikona
Komunikacja dwukierunkowa

Możesz swobodnie komunikować się ze swoim dzieckiem.

Philips Kolysanki Ikona
5 wbudowanych kołysanek

Spokojna melodyjka pomaga uśpić maluszka.

Philips Zasieg Ikona
Duży zasięg

Działa wewnątrz do 50 m i na zewnątrz do 300 m.

Philips Tryb Eco Ikona
Tryb ECO

Oszczędza energię, włączając się tylko podczas aktywności dziecka.

Philips Dlugie Dzialanie Ikona
Długie działanie

Nawet do 10 godzin działania.

POZNAJ ZALETY WIDEONIANI

Philips Czytelny ekranPhilips Czytelny ekranPhilips Czytelny ekran

Czytelny ekran

Duży (3,5″) i kolorowy ekran o wysokiej rozdzielczości umożliwi Ci doglądanie dziecka z każdego miejsca w domu, w dzień i w nocy. Urządzenie posiada tryb noktowizyjny, który automatycznie uruchamia się, gdy jest ciemno i zapewnia wyraźny obraz. Dodatkowo, możesz dwukrotnie przybliżyć obraz i przesuwać widok, by zawsze widzieć, co robi Twoje maleństwo.

Philips Czysty dźwiękPhilips Czysty dźwiękPhilips Czysty dźwięk

Czysty dźwięk

Dzięki funkcji komunikacji dwukierunkowej, możesz mówić do swojego dziecka, a ono Cię usłyszy. Pamiętaj, że głos rodzica działa uspokajająco i mów do pociechy z dowolnego miejsca w domu. Możesz ustawić czułość mikrofonu w nadajniku, by wyraźnie usłyszeć każde gaworzenie czy czkawkę malucha albo tylko płacz dziecka.

Philips Duży zasięg i długie działaniePhilips Duży zasięg i długie działaniePhilips Duży zasięg i długie działanie

Duży zasięg i długie działanie

Urządzenie wewnątrz pomieszczeń ma zasięg do 50 metrów, a na zewnątrz do 300 metrów*. Odbiornik zapewnia nawet do 10 godzin bezprzewodowego monitorowania po jednym naładowaniu. Oznacza to, że pozwala na całonocne monitorowanie.

* Zasięg działania elektronicznej niani zmienia się w zależności od otoczenia i czynników powodujących zakłócenia.

Philips Kołysanki i lampka pomagają uspokoić dzieckoPhilips Kołysanki i lampka pomagają uspokoić dzieckoPhilips Kołysanki i lampka pomagają uspokoić dziecko

Kołysanki i lampka pomagają uspokoić dziecko

Urządzenie posiada wbudowaną lampkę nocną dającą ciepłe, delikatne światło. Możesz również włączyć jedną z 5 odprężających kołysanek, by maluszek się wyciszył i spokojnie zasnął.

PRAKTYCZNE FUNKCJONALNOŚCI

Philips Automatyczny monitoringPhilips Automatyczny monitoringPhilips Automatyczny monitoring

Automatyczny monitoring

Gdy w pokoju dziecka panuje spokój, uruchom tryb ECO. Wyłączona zostanie transmisja obrazu i dźwięku do momentu, gdy dziecko zacznie gaworzyć lub płakać. Urządzenie z tym ustawieniem zmniejsza pobór mocy.

Philips Sprawdź temperaturę w pokoju dzieckaPhilips Sprawdź temperaturę w pokoju dzieckaPhilips Sprawdź temperaturę w pokoju dziecka

Sprawdź temperaturę w pokoju dziecka

Nawet niewielkie zmiany temperatury w pokoju dziecka mogą sprawić, że będzie niespokojne. Wideoniania posiada czujnik temperatury. Natychmiast powiadomi o zmianach, wyświetlając informację na cyfrowym wyświetlaczu.

Philips Stały kontakt z dzieckiemPhilips Stały kontakt z dzieckiemPhilips Stały kontakt z dzieckiem

Stały kontakt z dzieckiem

Odbiornik sygnalizuje utratę zasięgu i niski poziom naładowania baterii. Dzięki temu zawsze masz pewność, że urządzenie działa prawidłowo. Również, gdy trzeba go podładować, zauważysz to w porę.

DANE TECHNICZNE

Philips Scd841 26 Karta886 Dane Techniczne
phi_checkmark

Regulowana czułość dźwięku i jasność ekranu

phi_checkmark

Regulowany kąt widzenia i tylko tryb audio

phi_checkmark

Automatyczny tryb noktowizyjny

phi_checkmark

Nadajnik i odbiornik zasilany bateryjnie i sieciowo

phi_checkmark

Cyfrowe zbliżenie i przesuwanie widoku: 2x

phi_checkmark

Bezpieczeństwo: technologia FHSS

phi_checkmark

Maksymalny zasięg w pomieszczeniu: 50 m

phi_checkmark

Maksymalny zasięg na zewnątrz:
300 m

phi_checkmark

Funkcja dwukierunkowej
komunikacji

phi_checkmark

Możliwość przenoszenia i ładowania

phi_checkmark

Styl menu: ikony + teksty

phi_checkmark

Tryb wibracji

phi_checkmark

Ekran aktywowany głosem

phi_checkmark

Wskaźnik ładowania baterii i niskiego naładowania

phi_checkmark

Możliwość montażu ściennego

phi_checkmark

Zasilanie: 100–240 V / 50–60 Hz

phi_checkmark

Pasmo częstotliwości: 2,4 GHz

PhilipsPhilipsPhilips

Galeria filmów

 • Wideo
Techniczne

Zasięg [m]

50 - w pomieszczeniu, 300 - na wolnej przestrzeni

Rodzaj zasilania

Akumulatorowo-bateryjne

Zastosowane technologie

Night-Vision

Inne

Alarm dźwiękowy w jednostce głównej, Automatyczny tryb kamery nocnej na podczerwień, Cyfrowa funkcja Zoom, Komunikacja dwukierunkowa, Obrotowa kamera, Ostrzeżenie o utracie sygnału, Ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii, Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz, Technologia FHSS, Tryb VOX (dźwięk spowoduje aktywację kamery), Zdalne sterowanie obrazem kamery

Funkcje

Funkcja interkomu

TAK

Funkcja lampki nocnej

TAK

Termometr pokojowy

TAK

Wybór poziomu głośności

TAK

Sygnał kontrolny

Cyfrowy

Komunikacja

Alarm przekroczenia zasięgu, Wskaźnik słabej baterii, Wyświetlacz LCD

Odtwarzanie kołysanek

TAK

Inne

Czujnik temperatury, Czujniki dźwięku z alarmem, Funkcja podziału ekranu – jednostka główna może równocześnie wyświetlać obraz z nawet czterech różnych kamer, Kołysanki, Monitorowanie nocą, Monitorowanie temperatury pomieszczenia, Ostrzeżenie o utracie sygnału, Ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii, Podczerwony tryb noktowizyjny, Tryb ECO pozwalający zmniejszyć zużycie energii i stopień promieniowania, Tryb patrolowania, 5 uspokajających dźwięków

Wyświetlacz

Rodzaj wyświetlacza

LCD

Przekątna ekranu [cal]

3.5

Ogólne

Producent

Philips-Avent

Kolor

Biało-niebieski

Okres gwarancji

36 miesięcy

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Całkiem niezły sprzęt

Bycie świeżym rodzicem to ekscytująca i czasami stresująca podróż w nieznane terytorium. Jestem dość wybredny i naprawdę cieszę się, że mój zakup, myślę że po około 10 godzinach badań jaki produkt wybrać, jest trafiony. Przede wszystkim marka Philips Avent to uznana międzynarodowa marka produktów dla dzieci od wielu lat. Kupuję różne produkty tej firmy i oczywiście zdarzyły się reklamację ale obsługa klienta mnie nie zawiodła, jest ogólnie bardzo dobra.
A więc jest to nasza pierwsza niania, bo i pierwszy bobas, ale jesteśmy bardzo zadowoleni z tego produktu. Więc obraz nie jest HD, ale nie jest zły. Widzenie w nocy jest również wystarczająco dobre, dzięki trybowi noktowizyjnemu, spokojnie mogę stwierdzić, kiedy synek oczy ma otwarte, a kiedy nie. Jasne, że nie można powiększać ani zmieniać obraz, ale kogo to obchodzi. Po prawidłowym ustawieniu i wycelowaniu widzisz dziecko czyste i przejrzyste, a to wszystko, na czym mi zależy. Duży plus za brak wpływu na nasze wifi.
Wysoka jakość dźwięku jest szczerze imponująca. Po ustawieniach głośności możemy usłyszeć oddech dziecka podczas snu. Widziałem komentarze na temat głośnego hałasu, ale nie było dla nas to problemem. Jeśli wyciszymy głośność, będzie wibrować, co jest nawet miłe.
Niezawodny sygnał radzi sobie z 5 ścianami oddzielającymi monitor od aparatu. Tryb Eco jest niesamowity. Moja żona uwielbia go, ponieważ ekran wideo pozostaje wyłączony, dopóki nie uruchomi się z hałasem, a następnie się włączy. Monitor ma baterię, która pozwala mi zabrać go ze sobą na zewnątrz. W trybie VOX bateria wytrzymała mi 12 godzin, więc całkiem , całkiem. Funkcja ładowania przez Mini USB trafiona w dziesiątkę, przy tak częstym gubieniu kabli przez moją żonę. Oba przewody, dla monitora i do aparatu, są bardzo długie, ale mimo wszystko zdarza się aby zaginęły w akcji. Można również odtwarzać kołysanki, niestety tylko 5 i niestety nie ma możliwości wgrania większej ilości. Mogę też porozmawiać, raczej przekazać coś mojemu synkowi, ale…
No właśnie duże ale, ponieważ funkcja dwukierunkowej komunikacji jest marna, technika nie nadąża. jeśli mówisz natychmiast po naciśnięciu przycisku rozmowy, głos jest przerywany i słabo to brzmi, raczej nie zrozumie nic. Po wielu eksperymentach doszliśmy do wniosku, że musimy przytrzymać przycisk rozmowy przez około 2 sekundy, zanim zaczniemy mówić, aby wyraźnie usłyszał nasz głos. To nie Walkie-Talkie, więc luz.
Rozumiem sfrustrowanych rodziców, którzy borykają się z wyborem niezawodnego sprzętu dla osiągnięcia spokoju swojego i swoich maluszków, liczę że choć trochę pomogłem w tym wyborze.

5 na 5

Być lepszym rodzicem

Elektroniczna niania dziecka Ci nie wychowa. Ale oszczędzi sił, które niezbędne są do odpowiedniego wychowania dziecka. Oszczędzi również nerwów, niewyspania, trudnych chwil... Owszem, nie przewinie pieluchy, nie da papu, ale pozwoli monitorować dziecko, w czasie, gdy Ty spokojnie się relaksujesz pomieszczenie obok - przy telewizorze, przy laptopie, czytając książkę. Zagra dziecku kołysankę, która niemowlaka uspokoi i ułoży do snu, pozwoli zobaczyć co u dziecka, bez potrzeby wstawania od bieżących spraw, pozwoli nawet do dziecka mówić, komunikować się z nim. Każdy, kto ma lub miał małe dziecko, wie ile energii w to trzeba włożyć. A tutaj wystarczy energia baterii, przynajmniej do części ze spraw, co jednak mocno rodzica odciąża. Później, dzięki temu, czuje się bardziej wypoczęty, bardziej skory do zabaw, nauki, pomagania dziecku, uczenia go świata, doświadczania wraz z nim... a więc do jeszcze lepszego wychowania dziecka, niż w przypadku, gdy nie ma się na to sił! Philipsie, dziękuję Ci za to!

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 30x0% - na wybrane produkty -> Sprawdź szczegóły

Do 12x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video ×
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video
Elektroniczna niania PHILIPS AVENT SCD841/26 Video

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy