Figurka MGA ENTERTAINMENT L.O.L. Surprise O.M.G. Movie Magic - Spirit Queen

nr kat.: 1459344
Produkt chwilowo niedostępny

Opis i specyfikacja

L.O.L. Surprise, O.M.G. Movie Magic to nowe laleczki ze świata filmowego! 4 fantastyczne Królowe Srebrnego Ekranu są gotowe podbijać świat Hollywood!

Laleczka Spirit Queen ma oszałamiające rysy twarzy, które idealnie pasują do pierwszoplanowej roli! Jej dwukolorowe włosy sprawiają, że jej styl jest niepowtarzalny i unikatowy. Laleczka ma ruchome ręce i nogi co pozwala na tworzenie przeróżnych póz i ułatwia przebieranie. W zestawie znajdziesz dwa niezwykle modne stylizacje dla swojej laleczki. Spirit Queen jest starszą siostrą hrabiny Witchay Babay. Masz już ją w swojej kolekcji?

W zestawie z laleczką znajdziesz mnóstwo niespodzianek z filmowego świata, m.in: okulary 3D, scenariusz filmowy, mikrofon. Samo opakowanie jest również zestawem do zabawy. Z jednej strony to wielka scena, na której Twoja przyjaciółka może dać niesamowity występ, po drugiej to sala kinowa, obejrzyjcie razem jej najnowszy film. Opakowanie to jeszcze jedna niespodzianka: wyciszone studio do nagrywania muzyki i dubbingu.

Opakowanie zawiera:

1 modną lalkę LOL Surprise O.M.G. Spirit Queen,
2 modne stroje,
buty,
akcesoria,
okulary 3D,
kadry z filmu,
scenariusz filmu,
pudełko na kapelusze,
szczotkę do włosów,
torbę na ubrania,
naklejkę,
wieszak,
stojak na lalkę,
opakowanie do zabawy.

L.O.L. Surprise, O.M.G. Movie Magic to cztery laleczki Spirit Queen, Gamma Babe, Ms. Direct i Starlette (sprzedawane osobno), która każda pochodzi z innego gatunku filmowego. Zbierz wszystkie scenariusze filmowe, połącz je i dopisz własne zakończenie! Stwórz najlepszy film na świecie!

  Charakterystyka

 • Rodzaj figurki
  Lalka
 • Klasyfikacja wiekowa
  3+
 • Inne
  Spirit Queen

  Ogólne

 • Linia
  L.O.L. Surprise

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)