Figurka MGA ENTERTAINMENT LOL Surprise! Light Pets Zwierzątko niespodzianka

nr kat.: 1438784

Opis i specyfikacja


Walizka L.O.L. Suprise Bigger Surprise

L.O.L. Suprise Bigger Surprise to wyjątkowa gratka dla wszystkich kolekcjonerów uroczych laleczek. Ta duża walizka kryje w sobie 3 ekskluzywne laleczki (w tym jedna mała laleczka L.O.L. Lil Sisters), niesamowite zwierzątko oraz ponad 60 akcesoriów. W środku znajdują się 4 warstwy - każda z nich to całe mnóstwo opakowań i kul do otwierania. Zestaw należy do serii Under Wraps, więc na dziewczynki czeka jeszcze jedno wyzwanie - odczytywanie tajemniczych kodów za pomocą magicznego szkiełka. Po otworzeniu wszystkich warstw walizkę można wykorzystać do przechowywania kolekcji L.O.L. Suprise.

MGA L.O.L. Suprise Bigger Surprise

4 warstwy niespodzianek

Różowa walizeczka kryje w sobie cztery warstwy. Pierwsza z nich zawiera niebieskie opakowania, w których można znaleźć aż 10 akcesoriów - urocze buciki, sukienki, bluzeczki, spodenki czy czapeczki. Ubranka będą pasować na duże laleczki L.O.L. Surprise. Kolejna warstwa to 6 kapsuł. W środku znajdują się wspaniałe, miękkie włosy w różnych kolorach. Ponadto jedna z tych fryzur zmienia kolor pod wpływem zimnej wody. Dodatkowo kapsuły mogą posłużyć jako podstawki dla laleczek.

Ponad 60 akcesoriów

Trzecia warstwa to 4 kule L.O.L Surprise - 2 duże laleczki, 1 mała laleczka i 1 zwierzątko. Te kule to standardowe zestawy L.O.L. W każdej z nich znajduje się urocza laleczka lub zwierzątko, a wraz z nimi dedykowane dla nich akcesoria. Urocze laleczki mają także brokatowe zdobienia i skrywają pewien sekret. Tajemnicze zwierzątko ukryte jest w kuwecie wypełnionej piaskiem kinetycznym. Ale to nie wszystko! Na dnie walizki czeka jeszcze 18 niespodzianek do odkrycia. Są to gumowe peruki w rożnych kolorach oraz maski, które można nakleić na buzie laleczek.

Urocze i zaskakujące

W zestawie znajdują się 3 laleczki (2 duże laleczki i 1 siostrzyczka) oraz zwierzątko. Dziewczynki pokochają te urocze laleczki L.O.L Suprise. Figurki wyglądają niesamowicie uroczo i mają niesamowite akcesoria, dzięki którym można je stylizować na mnóstwo sposobów. Ponadto każda z laleczek skrywa pewien sekret - może płakać, siusiać lub pod wpływem wody zmieni się kolor niektórych jej elementów. Jedna lalka posiada maksymalnie dwie cechy.

Zawartość zestawu

W zestawie znajdują się: 2 laleczki L.O.L. Surprise z edycji limitowanej - każda z 7 akcesoriami, limitowane zwierzątko L.O.L. Surprise Pets z 7 akcesoriami, mała laleczka L.O.L. Lil Sisters z 5 akcesoriami, 12 wystylizowanych gumowych peruk, 6 miękkich włosów, 6 masek, 10 dodatkowych akcesoriów, lupa szpiegowska, naklejka. Opakowanie może służyć jako walizka do przechowywania.

Produkt do wysyłki bedzie wybierany losowo.

  Charakterystyka

 • Rodzaj figurki
  Zwierzęta
 • Klasyfikacja wiekowa
  3+
 • Inne
  L.O.L. Suprise Lights Pets

  Ogólne

 • Linia
  L.O.L. Surprise

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 0
Opinie potwierdzone zakupem (0)