MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Klocki LEGO City - Terenówka komendantki straży pożarnej (60231)

nr kat.: 1404018
Klocki LEGO City - Terenówka komendantki straży pożarnej (60231)
Klocki LEGO City - Terenówka komendantki straży pożarnej (60231)

Kupuj w zestawie

Opis i specyfikacja

Zapewnij dziecku zabawę i akcję dzięki temu odlotowemu zestawowi z wozem strażackim! Młodzi strażacy będą się świetnie bawić szczegółowym zestawem konstrukcyjnym z wozem strażackim, który będzie można zobaczyć w nowym serialu telewizyjnym w 2019 r. Ta wspaniała zabawka LEGO® City 60231 Terenówka komendantki straży pożarnej zawiera wóz strażacki z odpinaną drabiną, otwieranym dachem i ekranem w kabinie, skrzynkę elektryczną z otwieranymi drzwiczkami i ogniem do zbudowania, armatkę wodną ze zbiornikiem wody oraz dwie minifigurki. Do tego w aplikacji LEGO Life na smartfonach i tabletach znajdziesz ekstra instrukcje. Dla każdego budowniczego LEGO są one gwarancją świetnej zabawy podczas budowania. Łatwe w użyciu i intuicyjne instrukcje można powiększać i obracać, a specjalny tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model. Ekstra instrukcje pomogą zwłaszcza młodym konstruktorom, zapewniając im poczucie samodzielności i satysfakcję z ukończonego dzieła. Weź toporek i przygotuj się do walki z ogniem! Skrzynka elektryczna w mieście LEGO® City stanęła w płomieniach! Komendantka straży pożarnej Freya McCloud jedzie na miejsce pożaru. Ma plan i wóz strażacki z mnóstwem narzędzi, ale czas ucieka, więc w drogę! Ustaw pachołki, weź gaśnicę i uratuj sytuację. W nagrodę po udanej akcji napij się gorącego kakao z resztą strażaków, zanim wybuchnie kolejny pożar.

W zestawie dwie minifigurki LEGO® City: Freya McCloud i strażak.
Ten zestaw konstrukcyjny dla dzieci zawiera wóz strażacki z odpinaną drabiną, otwieranym dachem, ekranem w kabinie oraz zbiornikiem wody i armatkę wodną z funkcją strzelania.
Ten zabawny zestaw konstrukcyjny obejmuje także skrzynkę elektryczną z otwieranymi drzwiczkami.
W zestawie akcesoria: toporek strażacki, krótkofalówka, megafon, gaśnica, kubek z logo pianki, 2 biało-niebieskie pachołki i 4 elementy wody, a także płomień do zbudowania.
Użyj przycisku na armatce wodnej, by spryskać płonącą skrzynkę elektryczną klockami wody.
W aplikacji LEGO® Life znajdziesz intuicyjne ekstra instrukcje budowania. Można je łatwo powiększać i obracać, a tryb podglądu pozwala wizualizować powstający model, co pomoże w budowaniu nawet najmłodszym konstruktorom.
Pobierz aplikację LEGO® Life ze sklepu z aplikacjami na urządzenia z systemem iOS i Android. Zanim połączysz się z Internetem, spytaj rodziców o zgodę.
Z tym zabawkowym wozem strażackim dzieci mogą na własny sposób odtwarzać ekscytujące sceny z animowanego serialu telewizyjnego LEGO® City.
Wóz strażacki ma ok. 6 cm wysokości, 16 cm długości i 7 cm szerokości.

Charakterystyka

Rodzaj

Konstrukcyjne

Temat

Miasto

Klasyfikacja wiekowa

5+

Ilość elementów

201

Ogólne

Producent

Lego

Linia

LEGO City

Opinie

Outlet

89,90
Taniej o 31,90
58,-
Klocki LEGO City - Terenówka komendantki straży pożarnej (60231) ×
Klocki LEGO City - Terenówka komendantki straży pożarnej (60231)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/,