PLN 448

Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31

nr kat.: 1400563 PHILIPS-AVENT
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

Laktator elektryczny po włączeniu automatycznie przechodzi w tryb delikatnej stymulacji, 3 ustawienia odciągania pokarmu, miękka nakładka masująca z masującymi płatkami, zamknięty system umożliwiający higieniczne odciąganie, nie zawiera bisfenolu A. W zestawie smoczek, butelka 125 ml, nakładka w standardowym rozmiarze (19,5 mm), osłona podróżna, jednorazowe wkładki laktacyjne, oraz pokrywka zamykająca do przechowywania pokarmu.

Galeria filmów

 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo

Ogólne

Producent

Philips-Avent

Załączone wyposażenie

Butelka, Nakładka w standardowym rozmiarze , Opakowania z próbkami wkładek laktacyjnych 2 szt, Pokrywka zamykająca, Smoczek dla niemowląt, 4 jednorazowe wkładki laktacyjne

Kolor

Biało-fioletowy

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

Funkcje

Rodzaj produktu

Laktator

Techniczne

Inne

Łatwy montaż i użytkowanie, Nie zawiera Bisfenolu A, Tryb delikatnej stymulacji oraz 3 ustawienia odciągania pokarmu, Wyświetlacz elektroniczny

Rodzaj zasilania

Sieciowe

5 na 5

Marta

Uratował NAS laktator elektryczny PHILIPS

Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31 kupiłam jeszcze przed porodem na wszelki wypadek. Co prawda położna mnie uspokajała, opowiadała, że laktator mogę spokojnie kupić "od ręki" kiedy okaże się niezbędny, ale jednak martwiłam się na tyle, że postanowiłam go mieć tuż obok i móc go użyć w razie potrzeby. Co prawda po czasie nadal uważam, że nie każda kobieta musi nosić laktator w torebce, ale ja zdecydowanie bezpieczniej się z nim poczułam. Kiedy kompletowałam pierwszą wyprawkę dla Maluszka, każdy produkt był przeze mnie obejrzany wielokrotnie, niemalże studiowałam instrukcję obsługi i opis produktu. Nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, że jest tak wielki wybór laktatorów. Mój wybór finalnie padł na laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31 i niesamowicie się cieszę, że siostra doradziła mi właśnie tego "elektryka". Pokarm odciąga się nim dość sprawnie, szybko, nie męczy się dłoń od "pompowania", a ja jedną rękę mam do dyspozycji i mogę czytać w tym czasie książkę, lub chociaż przeglądać ciekawe strony. Z racji, że córeczka miała problemy ze ssaniem, laktator stał się sprzętem, z którym się nie rozstawałam przez długie miesiące. Po tak długim czasie ciągłego używania laktatora stwierdzam, że ten model jest niezawodny. Nie miałam z nim żadnego problemu i to właśnie on towarzyszył mi, jako mamie KPI. Mimo, że laktator jest bardzo wygodny w użyciu, łatwo się go montuje i rozkręca to chwilami się wahałam. Jednak uznałam, że z tym sprzętem mogę karmić córeczkę jak najdłużej, bo mleko mamy jest bardzo wartościowe. Dla mnie najważniejszymi cechami laktatora są jego jakość i praktyczność. Laktator jest cichy, co bardzo doceniłam, bo wielokrotnie odciągałam mleko tuż obok śpiącego dziecka. Zwykle odciągałam pokarm co 3 godziny, również w nocy, a on pracuje tak cicho, że nie przeszkadzał ani mężowi ani dziecku :). Druga sprawa to laktator jest bardzo delikatny i dopasowany chyba do każdej kobiety. Ma regulację siły ssania oraz różne tryby pracy, które usprawniają odciąganie pokarmu. Nakładka dołączona do zestawu jest miękka i wygodna. Laktator jest niewielkich rozmiarów co według mnie jest zaletą, ponieważ codziennie zabierałam go ze sobą. Ma nowoczesny, elegancki wygląd oraz elektroniczny wyświetlacz co sprawia, że nawet młoda, karmiąca mama może poczuć się super z nowoczesną technologią w dłoni. Kilkakrotnie słyszałam pytanie czy po raz kolejny podjęłabym się KPI. Śmiało odpowiadam, że tak, ale tylko z elektrycznym laktatorem PHILIPS AVENT SCF332/31. Dzięki niemu miałam pewność, że zawsze zdążę przygotować dla dziecka kolejną porcję mleczka na czas i że laktator nigdy mnie nie zawiedzie.

5 na 5

bulinki18

Karmienie pod kontrolą

Kupiłem ten laktator nie dla siebie, a dla mojej dzielnej żony. Renata to najwspanialsza partnerka życiowa, a także przyjaciółka, która zawsze potrafi mnie wesprzeć w kryzysowych chwilach. Trzy tygodnie temu zostaliśmy szczęśliwymi rodzicami Kacperka, który tuż po narodzinach został przeniesiony na oddział intensywnej terapii, gdzie konieczne było przetoczenie krwi. Kacperka żona dostała dopiero po trzech dniach. Pewnie domyślacie się, że przez ten czas pielęgniarki karmiły Kacperka mlekiem modyfikowanym z butelki. Dla mojej żony pierwsza próba przystawienie synka do piersi była naprawdę ciężka, do dnia dzisiejszego "uczą się" ssać mleko z piersi (na chwilę obecną przez silikonowe nakładki). Moja żona z tego powodu czułą się fatalnie. Kacperek strasznie wił się przy piersi nie chcąc ssać, a z każdym dniem pokarmu w piersiach żony było coraz mniej...Dlatego właśnie z myślą o niej i o synku kupiłem laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31. Jego pomoc w jej walce o karmienie naturalne synka okazała się nieoceniona!!! Nasza bliska znajoma poniosła porażkę w karmieniu piersią, co wydarzyło się kilka miesięcy temu. Była uparta, nie chciała słuchać niczyich rad, a już na pewno nie chciała, by ktoś jej w tej kwestii pomagał, twierdząc, że sama poradzi sobie najlepiej. Moją żonę kocham z całego serca dlatego chcę dla niej wszystkiego co najlepsze, tak samo jak i dla naszego małego smyka, dlatego kupując ten laktator spełniłem jej marzenie o karmieniu piersią. Co więcej, laktator ten umożliwia mi odciążenie nieco żony i danie jej chwili tylko dla siebie, bowiem odciągnięte mleko laktatorem sam bez problemu mogę podać synkowi, a ukochana ma w tym czasie czas na drzemkę, pójście do fryzjera czy też na plotki do przyjaciółek. Mleko mamy jest bardzo ważne dla małych dzieci, jego wszystkich zalet nie da się opisać słowami, dlatego też warto podjąć walkę o każdą jego kropelkę właśnie z tym laktatorem. Jestem dumny, że mojej żonie to się udało!! Co do samego działania laktatora to jest on bardzo prosty w użyciu, można go używać nawet w pozycji leżącej, i co ważne nie powoduje bólu piersi podczas odciągania mleka. Łatwy w utrzymaniu w czystości. W zestawie dodatkowo smoczek do butelki przypominający kobiecą pierś co ułatwia podawanie synkowi mleczka z butelki. Cóż tu więcej pisać? Moja żona jest zachwycona! Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Polecam ;)

5 na 5

Jeżozwierz

Naturalnie - rzecz o karmieniu

Temat laktatorów znam aż za dobrze. Gdy na świecie pojawia się potomstwo, czasem karmienie nie przychodzi tak naturalnie lub pokarmu początkowo jest po prostu zbyt mało. Wówczas laktator okazuje się bardzo dobrym wsparciem dla młodej mamy. Przydaje się także, gdy trzeba na kilka godzin pozostawić malucha pod opieką i odciągnąć pokarm do wykorzystania "na później".

Przy dzieciach wypróbowałam kilka modeli laktatorów zarówno ręcznych, jak i elektrycznych. Recenzowanemu modelowi Philips Avent wystawiam w obu kategoriach ocenę bardzo dobrą, w tej recenzji koncentruję się jednak na laktatorze elektrycznym. Przy zakupie pod uwagę brałam kilka - dla mnie - najistotniejszych kategorii:

- czy laktator pracuje cicho?
- czy podczas ściągania pokarmu nakładka za bardzo nie przywiera do ciała i nie sprawia bólu?
- Czy - gdy zajdzie potrzeba - będę potrafiła go szybko oczyścić i zmontować, nawet obudzona znienacka o 3. rano?
- Jakość i kształt smoczka do butelki.

Laktator elektryczny Avent Philips sprawdził się pod każdym względem. Pracuje cicho i harmonijnie, a 3 tryby ustawiania odciągania to bardzo wygodna opcja. Nakładka jest miękka, przyjemna w dotyku, nawet po wielokrotnym stosowaniu nie sprawia dyskomfortu podczas użycia. Bez problemu laktator można dokładnie wyczyścić po użyciu. A smoczek dołączony do butelki spotkał się z aprobatą zarówno Potomkini, jak i pediatry.

Przy tym całkiem przystępna cena w stosunku do otrzymanej jakości. Polecam z czystym sercem i sumieniem.

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są propozycje ratalne:


Raty online od 20 do 30 rat 0% -> Sprawdź szczegóły

Raty online aż do 60 rat -> Sprawdź szczegóły

Raty online do 55 rat z odroczonym terminem płatności -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31
Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31 ×
Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31
Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31
Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31
Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31
Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31
Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31
Laktator elektryczny PHILIPS AVENT SCF332/31

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]