Liberator. Gra planszowa

Liberator. Gra planszowa

Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć

Liberator. Gra planszowa

  • Liberator. Gra planszowa
- + Dopasuj

Liberator. Gra planszowa

Raty online dostępne od 300,- do 20 000,-

dodaj do schowka znajdź podobny
Podziel się:
Liberator jest dodatkiem do gry Mali Powstańcy, której tematem jest Harcerska Poczta Polowa. W Małych Powstańcach zadaniem graczy jest dostarczanie powstańczych meldunków. Liberator wzbogaca grę o nowe zadania: zdobywanie zasobników z bronią i lekami zrzucanymi z samolotów oraz roznoszenie cywilnej poczty.<br> Gra wprowadza młodych graczy w tematykę powstania warszawskiego, nie zawiera elementów przemocy.<br> Do gry dołączona jest figurka samolotu "Liberator" do własnoręcznego pomalowania..

Pojawienie się dziecka, zazwyczaj całkowicie zmienia życia. I dla większości par jest to zmiana na lepsze, bo mimo wielu trudności i wyzwań, wychowywanie dziecka przynosi jednak wielką satysfakcję.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]