Monopoly Edycja Gdańsk

nr kat.: 853751541

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
5 na 5

dla rodziny !

Nudne popołudnia, spędzanie czasu przed telewizorem, brak chęci do działania ? Te wszystkie smutne, egoistyczne zachowania i czynności zamieniłam na wspaniałą, rodzinną zabawę ! Tak ! Przyznam, że nie spodziewałam się, że to takie proste !

Zamówiłam "Monopoly Edycja Gdańsk" dla chrześnicy, a jako, że mieszka ze mną w domu to... nie obyło sie bez wypróbowania tej gry . Jakieś było moje zdziwienie, gdy gra okazała się HITEM i od kilkunastu dniu jest nieodzownym towarzyszem naszych wieczorów !

Co ważne ! Gra nigdy nie jest taka sama, zawsze inna ! Poprzez zabawę uczy myślenia, kreatywności i przewidywania . Jest doskonałą formą spędzania czasu, jest łatwa w nauce i odpowiednia zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Dzięki niej zintegrowałam się z rodziną a bezczynne wieczory odeszły w niepamięć !

Dzięki Monopoly Edycja Gdańsk niejednokrotnie zasmakowałam bogactwa, niejednokrotnie moje losy odmieniały się o 180 stopni ! Gra jest rozwojowa, ciekawa i oryginalna !

PLUSY :
Uczy myślenia, podejmowania decyzji i przewidywania
Zaspokaja nasze potrzeby w dziedzinie rozrywki, wywołuję skrajne uczucia
Uczy planowania i oszczędzania, daje satysfakcję z dobrze podjętej decyzji
Scala rodziny, jednoczy je !


Muszę przyznać , że ta gra jest genialna ! Mądra, ciekawa i rozwojowa ! Nie wiesz co podarować dzieciom w rodzinie czy nawet dorosłym? Nie zastanawiaj się ! Ta gra ucieszy każdego !

5 na 5
Opinia potwierdzona zakupem

Bardzo fajna gra rodzinna.

Monopoly Edycja Gdańsk ×
Monopoly Edycja Gdańsk

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]