PLN 549

Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10

nr kat.: 1352285 PHILIPS
Kup w zestawie

Kup w zestawie

Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10
Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem
Kup zestaw
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10
Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią
Kup zestaw
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność


Higieniczne nawilżanie
Technologia NanoCloud
 • Do pomieszczeń o powierzchni do 44 m2
 • Zapewnia o 99% mniej bakterii*
 • Automatyczne ustawienia nawilżania
 • Wskaźnik numeryczny
 • Naturalny proces parowania Naturalny proces parowaniaHigieniczny, naturalny proces parowania zapewnia optymalną skuteczność. Suche powietrze przechodzi przez nawilżacz, gdzie miesza się z mgiełką wodną. Do otoczenia wydobywa się wilgotniejsze powietrze. Technologia NanoCloud wykorzystuje naturalny proces parowania polegający na pochłanianiu suchego powietrza, mieszaniu go z cząsteczkami wody i emitowaniu wilgotniejszego powietrza do otoczenia.
 • Zapobiega powstawaniu mokrych plam i białych śladów Zapobiega powstawaniu mokrych plam i białych śladówDzięki konstrukcji 360° nawilżacz równomiernie rozprowadza nawilżone powietrze po całym pomieszczeniu, zapobiegając powstawaniu mokrych plam na podłodze i innych powierzchniach. Technologia NanoCloud zmniejsza również ryzyko rozprzestrzeniania się w powietrzu minerałów, które mogłyby odkładać się na meblach i innych powierzchniach w postaci białego osadu.
 • Cichy tryb snu Cichy tryb snuW specjalnym trybie snu nawilżacz działa z zachowaniem minimalnego poziomu hałasu. Wszystkie lampki są wyłączone z wyjątkiem wskaźnika prędkości. Ustawienie to umożliwia utrzymanie żądanego poziomu wilgotności podczas snu.
 • Łatwy do napełniania zbiornik Łatwy do napełniania zbiornikNapełnij wodą z pojemnika lub zanieś zbiornik pod kran. Wskaźnik „max” wyraźnie pokazuje, kiedy zbiornik jest pełny. Gdy zbiornik jest pusty, nawilżacz automatycznie wyłącza się, a wskaźnik pokazuje, że konieczne jest napełnienie zbiornika.
 • Łatwa w czyszczeniu konstrukcja Łatwa w czyszczeniu konstrukcjaOkrągła, minimalistyczna konstrukcja ułatwia czyszczenie urządzenia. Nawilżacz nie jest wyposażony w płytkę grzejną, dlatego nie wymaga odkamieniania.
 • Zapewnia o 99% mniej bakteriiMgiełka wodna rozbijana jest na bardzo drobne cząsteczki przez co jest niewidoczna dla oka. Dzięki temu cząsteczki te znacznie słabiej przenoszą do powietrza bakterie. Nasze badania wykazały, że technologia NanoCloud ogranicza rozprzestrzenianie bakterii o 99% w porównaniu z wiodącymi nawilżaczami ultradźwiękowymi.
 • Nawilżacz nie tworzy gorącej wodyNawilżacz nie tworzy ryzyka poparzenia gorącą wodą lub parą. Technologia NanoCloud nie podgrzewa wody, ograniczając ryzyko poparzenia gorącą wodą lub parą.
 • Automatyczne ustawienia nawilżaniaAutomatyczne ustawienia nawilżenia umożliwiają utrzymywanie stałego poziomu wilgotności. Wystarczy wybrać docelowy poziom nawilżenia: 40%, 50% lub 60%, a nawilżacz będzie automatycznie włączał się i wyłączał, aby utrzymać żądany poziom. Dzięki inteligentnemu czujnikowi wilgotności urządzenie precyzyjnie reguluje poziom nawilżenia, a także na bieżąco informuje o jego stanie poprzez numeryczny wyświetlacz.
 • ZegarZegara umożliwia programowanie czasu pracy urządzenia przez wybraną liczbę godzin (1, 4 lub 8 godzin), po upływie których wyłącza się automatycznie.
 • Bardzo skuteczne pochłanianie wody i odpowiednia efektywność parowaniaNawilżacz Philips charakteryzuje się 3 prędkościami wentylatora oraz wydajnością nawilżania wynoszącą 300 ml/godz. przy najwyższym ustawieniu. Urządzenie idealnie nadaje się do pomieszczeń o średniej wielości (do 44 m2).*

Techniczne

Rodzaj produktu

Nawilżacz

Pojemność zbiornika [l]

2

Montaż

Na podłodze

Zabezpieczenia

Automatyczne wyłączenie w razie braku wody, Wskaźnik pustego zbiornika na wodę

Kontrola poziomu wody

TAK

Poziom hałasu [dB]

34

Zastosowane technologie

Tryb Auto Tryb Sleep

Funkcje

Komunikacja

Elektroniczny timer, Wskaźnik poziomu wilgotności, Wskaźnik pustego zbiornika, Wskaźnik trybu Sleep

Wyświetlacz

Wyświetlacz LCD

Ilość stopni nawilżania

Auto, 3

Inne

Technologia NanoCloud - wykorzystuje naturalny proces parowania i pochłaniania suchego powietrza, mieszaniu go z cząsteczkami wody i emitowaniu wilgotniejszego powietrza do otoczenia., Tryb pracy ciągłej oraz nocnej SLEEP

Nawilżanie

Rodzaj nawilżania

Ewaporacyjne

Regulacja wilgotności

Automatyczna

Max powierzchnia pomieszczenia [m2]

44

Wydajność [l pary/dobę]

7.2

Wkład filtrujący wodę

TAK

Fizyczne

Wysokość [cm]

33.9

Szerokość [cm]

24.9

Głębokość [cm]

24.9

Ogólne

Producent

Philips

Kolor

Czarno-srebrny

Okres gwarancji

24 miesiące

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Świetny nawilżacz

Świetny nawilżacz, jak się wejdzie do pomieszczenia to niemal natychmiastowo czuć przyjemną chłodną bryze. W nocy cichy i utrzymuje stała wartość nawilżenia pomimo działającego i podkręconego kaloryfera. Polecam

5 na 5

Idealny na sezon grzewczy (i nie tylko)

Tym razem miało być inaczej. I było. Nie wybrałem pierwszego lepszego nawilżacza, którego cena wydała mi się atrakcyjna, a wielkość nieprzerażająca. Ten model miał z nami pozostać dłużej niż dwa sezony.

Zrobiłem stosowny research, poporównywałem różne opcje, oceniłem, które parametry są dla mojej rodziny najważniejsze.

Zatem:

- dobre nawilżenie większej powierzchni. Nawilżacz Philipsa wstawiłem pierwotnie do pokoju o metrażu 12 m2, a ponieważ tam się sprawdził bez zarzutu, wypróbowałem jego działania również w dziennym o powierzchni 28 m2. Zarówno po nocy w jednym, jak i drugim, oddychało się bardzo dobrze. Człowiek nie cierpiał na suchy kaszel, który potrafi skutecznie zakłócić sen, po pobudce nie miało ochoty wypić się konteneru h20. Zachwalana przez producenta konstrukcja 360 stop. to nie mrzonka - nawet po dłuższej pracy urządzenia na podłodze nie zbierają się mokre plamy, a mgiełka rozprowadza się równomiernie.

- Głośność pracy urządzenia. W długiej linii nawilżaczy, które miałem okazję wypróbować, bywały egzemplarze, które swoim warkotem przebiłyby młot pneumatyczny. Ten model na szczęście w pełni szanuje ciszę nocną i wypoczynek domowników. Tryb nocny - proste a efektowne (i efektywne) rozwiązanie. Cicho, a do tego żadne diody (poza jedną, ale dyskretną) nie rozpraszają wieczornego mroku. Duży plus (zaliczyłem niegdyś nawilżacz, który po włączeniu rzucał na ściany obłędne promienie w kolorach tęczy- nijak się nie dało spać przy tej karuzeli barw).

- Pojemność zbiornika, czas pracy. Sami wybieramy wydajność nawilżacza i możemy zaprogramować czas jego użycia. Standardowo wybieram 8h, ale są jeszcze krótsze opcje.

- Cena. Porównuję zawsze w relacji do jakości i wydajności. Wystawiam maksymalną notę.

Krótko: polecam!

1 na 5

Zakupiłem ten nawilżacz po przeczytaniu tylu oh, ah, eh i wyrzuciłem pieniądze w błoto. Po wykonaniu wszystkich czynności zgodnie z instrukcją obsługi postawiłem w małym pokoju gdzie śpi małe dziecko (pomieszczenie 15m2). O jejku jejku pokazało 31% wilgotności. Po zużyciu całego zbiornika wody nadal pokazywało 31%. Tryb AUTO działa jakby chciał a nie mógł - zwiększa swoją moc, za chwilę na 2s spowalnia i tak w kółko. Nie udało mi się zwiększyć wilgotności powyżej 40% ani razu. Próbowałem w mniejszym pokoju (9m2), tutaj było jeszcze gorzej - 24%, po prawie 48h pracy wilgotność wzrosła do zaledwie do 26% temperatura w pomieszczeniu była ustawiona na 22 stopnie. Także nie polecam!!

Więcej opinii

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank


W ofercie dostepne są dwie propozycje ratalne:


Do 20x0% (przy zakupie Gwarancji Plus) -> Sprawdź szczegóły

Do 12x0% (dotyczy zakupu towarów na kwotę min. 1500 zł) -> Sprawdź szczegóły

od 3 do 60 miesiecy -> Sprawdź szczegółyDlaczego warto wybrać zakupy na raty?

 • Minimum formalności 1
 • Okres kredytowania nawet do 60 m-cy
 • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
 • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
 • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
 • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

  2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

  Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10 ×
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10
Nawilżacz powietrza PHILIPS Seria 2000 HU4813/10

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]