PLN 139

Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00

nr kat.: 1265166 PHILIPS-AVENT
Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Dostępność

                                Podgrzewacz do butelek zapewnia łagodne i równomierne podgrzewanie pokarmu. Podgrzanie 150 ml mleka trwa zaledwie 3 minuty. Urządzenie umożliwia także szybkie podgrzewanie jedzenia dla dziecka.                                 

Galeria filmów

 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
 • Wideo
Techniczne

Zabezpieczenia

Automatyczny wyłącznik

Rodzaj zasilania

Sieciowe

Funkcje

Lampka kontrolna

TAK

Podgrzewanie

Butelek, Słoiczków

Rozmrażanie posiłków

TAK

Ogólne

Producent

Philips-Avent

Kolor

Biały

Okres gwarancji

24 miesiące

Rodzaj produktu

Podgrzewacz

Miejsce realizacji

Autoryzowany serwis producenta

Szczegółowe warunki gwarancji

Na stronie producenta/importera

5 na 5

Ratuje życie w każdej sytuacji. Prawie każdej

Mogłoby się wydawać, że takie urządzenie jak podgrzewacz do butelek nie potrzebuje opinii. Albo podgrzewa, albo nie. Uwierzcie jednak, że dopiero będąc mamą zwraca się uwagę na pewne rzeczy, dlatego jeśli dopiero Twój skarb się urodzi lub niedawno pojawił się na świecie musisz wiedzieć dlaczego warto wybrać ten konkretny model. Może inne też to mają, ale ja pisze tylko o odczuciach dotyczących Philipsa, bo jego posiadam.
- droga mamo swojego dziecka. Twoje mleko jest najważniejsze do prawidłowego rozwoju dziecka. Ma wszystkie wartości odżywcze. W tym podgrzewaczu dzięki temu, że podgrzewa on lekko i równomiernie, wszystkie wartości są zachowane.
- równomierne podgrzewanie sprawia, że mleko ma tę samą temperaturę? Co to znaczy? Po prostu, nie ma obaw, że Twój maluch się oparzy bo znajdą się miejsca gdzie mocniej dogrzało.
- możesz spokojnie zostawić tatusia w domu. On także sobie z tym poradzi i co ważne – dzięki czujnikowi zapobiegającemu przegrzaniu on także da radę podać mleko w odpowiedniej temperaturze. Sprawdzone, potwierdzam, działa 
- dioda, która podpowiada ile czasu pozostało do podgrzania mleka to prosta funkcjonalność, ale bardzo praktyczna. Z małym szkrabem nie musisz chodzić i sprawdzać co chwilę tylko wystarczy obserwować diodę, która o wszystkim informuje.
- bardzo dobrą opcją jest podtrzymywanie ciepła. Są różne sytuacje z dzieckiem i to, że w danym momencie mamy plan podgrzać mleko, podać, położyć spać o niczym nie świadczy, bo dziecko może mieć zupełnie inne plany. Dzięki tej opcji, przy pojawieniu się różnych sytuacji losowych typu kichnięcie i kleks macie dużo czasu (bo aż 20 minut podtrzymywania ciepła) na załatwienie całej logistyki. Nie musicie później znowu podgrzewać mleka.
- fajną opcją, chociaż nie korzystałam, jest delikatne rozmrażanie. Pewnie dzięki temu mleko nie traci na jakości, ale nie próbowałam więc piszę że jest dla zainteresowanych.
- jeżeli Wasze dziecko lubi mleko w konkretnej temperaturze i akceptuje tylko takie, to sprawdzi się opcja podgrzewania do konkretnej wskazanej temperatury. Idealnie dla tatusiów, aby nie stresowali się złym homorem dziecka.
No i cena, która za komfort i użyteczność jest w mojej ocenie żadna. Serio, korzystam dość często i daje radę.

3 na 5

Bardzo średni

Ogólnie rzecz biorąc, mogło być znacznie lepiej. Po pierwsze, czasy ocieplenia są dość długie. Dziecko płacze i płacze, a my czekamy, aż formuła się rozgrzeje przez 4,5 - 6,5 minuty. Czasy w katalogu nie są zbyt dokładne, szczególnie w przypadku formuł powyżej 60 ml. Zaleca się używać wodę pitną, która należałoby oszczędzać. Instrukcja wymaga wylania wody po każdym użyciu! Za każdym razem trzeba wyciągać przewód, aby wylać wodę. Musimy również napełnić podgrzewacz do butelek taką samą ilością wody jak ilość formuły. Czy możesz sobie wyobrazić, że budzisz się w środku nocy z przymkniętymi oczami i próbujesz dowiedzieć się, ile wody wlałeś do podgrzewacza? Nie ma też timera, tylko gasnąca lampka daje nam znak, że butelka jest podgrzana. Jeśli zgaśnie a ty będziesz zajęty dzieckiem lub zapomnisz podgrzewacz wyłączy się sam po 20 minutach . Tak naprawdę zgadujesz, kiedy wyjąć butelkę. Opis mówi, że ogrzejesz butelkę w 3 minuty, ale jeśli butelka jest już w temperaturze pokojowej. Wyjmując ją z lodówki, to raczej 6-8 minut i tak zawsze sprawdzam na ręku, zdażyło mi się nie jednokrotnie chłodzić pod zimnym strumieniem wody, bo za bardzo podgrzałem. Ustawienia na jego tarczy nie mają sensu i nie są wyjaśnione w instrukcji.Naprawdę chciałem polubić ten produkt, ponieważ jest on kompatybilny z butelkami Avent, ale średnio jestem z niego zadowolony. Cena jest strasznie niska więc może faktycznie nie ma co wymagać, a w nocy nie uśmiecha mi się grzać wody w garnku aby podgrzać mleko.

5 na 5

Niezbędnik w wyprawce maluszka

Odkąd zostałem tatą, moje życie całkowicie się zmieniło. Córka stała się oczkiem w głowie i robiłem wszystko aby była szczęśliwa. Jako że żona chodziła do ostatniej klasy technikum i przygotowywała się do matury to właśnie na mnie spadła cała odpowiedzialność wychowania. Niezastąpionym w tym czasie okazał się podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT, który powoli pozwolił nabrać wprawy w opiece nad dzieckiem. Dzięki niemu z łatwością mogłem odgrzać mleko, którego dziecko wcześniej nie chciało zjeść. W początkowym etapie podgrzewacz idealnie sprawował się w porze nocnej, kiedy to byłem zbyt zaspany aby schodzić do kuchni i grzać wodę w czajniku. Wraz z rozwojem dziecka odkrywałem szerszą gamę zalet podgrzewacza, bo idealnie zdał test w podgrzewaniu obiadków, które są tak ważne w rozwoju maluszka. Dzisiaj dobrze wiem, że gdyby nie podgrzewacz opieka nad moją córeczką byłaby trudniejsza, a ja jako młody tata chodziłbym jak Zombie po nieprzespanej nocy.
Podsumowując:
Podgrzewacz PHILIPS AVENT SCF355/00 można uznać za niezbędnik w wyprawce maluszka. Jest rewelacyjnym pomocnikiem i przyjacielem każdego rodzica. Prosty w obsłudze i w mgnieniu oka przygotowuje wymagany posiłek. Każdy rodzic powinien go mieć !

Usługi

Zabezpiecz swój sprzęt dodatkową ochroną 

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

Komfort – 3 lata ochrony przed: Awarią

.


Korzyści dla Klienta Pakiet obejmuje:

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek awarii
 • Ochrona przed awarią rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, Przepięciem

Komfort i Ochrona - 3 lata ochrony przed: Awarią, NW, Kradzieżą, PrzepięciemKorzyści dla Klienta 

 


Pakiet obejmuje: 

 • Pakiet ubezpieczeniowy 3 letni.
 • Ubezpieczenie sprzętu na wypadek mechanicznego uszkodzenia w wyniku Nieszczęśliwego wypadku, Przepięcia, Kradzieży z włamaniem lub rabunku, Awarii
 • W zakresie Awarii ochrona rozpoczyna się po upływie dwóch lat od daty zakupu sprzętu i trwa 12 miesięcy
 • Ochrona na całym świecie (naprawa w ramach ubezpieczenia wyłącznie na terytorium RP)
 • Darmowy transport do i z serwisu
 • Brak kosztów naprawy uszkodzonego sprzętu
 • Krótki i gwarantowany czas naprawy sprzętu do 14 dni (termin liczony od daty dostarczenia sprzętu do serwisu wraz z kompletem niezbędnych dokumentów)
 • Karta podarunkowa na życzenie Klienta w przypadku przekroczenia terminu naprawy


Komfort i Ochrona to pakiet ubezpieczeń LA PARISIENNE ASSURANCES S.A. Szczegółowe informacje dot. m.in. zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Produkt ubezpieczeniowy nie stanowi gwarancji jakości produktu w rozumieniu art. 577-581 ustawy z dnia 23.04.1964 r. kodeks cywilny (Dz. U. 2014, poz. 121, t. jedn.), ani też rękojmi za wady fizyczne lub prawne.


Aktualności

Więcej

Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00
Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00 ×
Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00
Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00
Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00
Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00
Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00
Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00
Podgrzewacz do butelek PHILIPS AVENT SCF355/00

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
[script]var loadEditorJS;loadEditorJS = function() { var docRef, checkStr, getUrlParameter, isOpened, closeTimer; getUrlParameter = function(urlParam) { var param, regex, results; param = urlParam.replace(/[\[]/, '\\[').replace(/[\]]/, '\\]'); regex = new RegExp('[\\?&]' + param + '=([^&#]*)'); results = regex.exec(location.search); return results === null ? '' : decodeURIComponent(results[1].replace(/\+/g, ' ')); }; docRef = document.referrer; checkStr = 'saturn.pl'; if (docRef.indexOf(checkStr) > -1 || getUrlParameter('redirected') === '1') { closeTimer = 10000; $.extend(true, $.magnificPopup.defaults, { tClose: 'Zamknij (Esc)' }); $.magnificPopup.open({ items: { src: '#js-footerPopup', type: 'inline' }, mainClass: 'mfp-fade', closeOnContentClick: true, closeOnBgClick: true, closeBtnInside: true, showCloseBtn: true, enableEscapeKey: true, callbacks: { open: function() { var popup; popup = this; isOpened = true; setTimeout(function() { if (isOpened) { popup.close(); } }, closeTimer); }, close: function() { isOpened = false; } } }); } if (typeof loadLpJS === 'function') { loadLpJS(); }};[/script]
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }/* ACCOUNT > CLUB > shopping counter > add footer text */var accountClubLottery, txtElement;accountClubLottery = document.querySelectorAll('.v-account .b-lotteryBoxes .m-contentBox_item.is-separator .m-contentBox_data');if (accountClubLottery.length) { txtElement = document.createElement('P'); txtElement.classList.add('g-mt20'); txtElement.innerHTML = '* Do licznika zakupów liczą się zakupy dokonane od 01.01.2020r. do 31.12.2020r.'; accountClubLottery[0].appendChild(txtElement);}[/script]