Puzzle podróżnicze – Brazylia

nr kat.: 1290294 FIRMA KSIEGARSKA
5 na 5

Na nudę

Zapominamy o tradycyjnych zabawkach jakmi są puzzle! Wychowany na nich, nauczyłem się wiele, bo spostrzegawczości, kreatywnego myślenia i radzenia sobie z problemami! Bez zastanowienia więc, nabyłem te puzzle dla mojej córci, która uwielbia je układać! Odpowiednio duże, z ciekawym nadrukiem, są fantastyczne! Mimo iż ułożyła je nie raz, są one doskonałe na wielokrotne zabawy! A gdy się już znudzą, będą miały nie lada zastosowanie! Ułożone oprawimy w antyramę i zawiesimy na ścianie! Będą budzić miłe wspomnienia!

Zwróciłem uwagę na ten produkt, bo zatracamy się w wyszukiwaniu innych, dziwnych! A te wierne, trwające i niezmienne puzzle potrafią dac mnóstwo radości , sprzyjają nawiązywaniu więzi (bo można je układać z kimś) i są kreatywne! Jak dla mnie ZABAWKA nr 1 dla dzieci. Bezpieczna, wytrzymała i ciekawa!

Puzzle podróżnicze – Brazylia
Puzzle podróżnicze – Brazylia ×
Puzzle podróżnicze – Brazylia

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]