MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw

nr kat.: 1403222
Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw
Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw
Taniej do -99%

Opis i specyfikacja

Jak rozmawiać z dziećmi o ekologii? Jak uczyć dbania o środowisko? Jak sprawić, żebyśmy to nie my musieli przypominać dzieciom np. o niemarnowaniu wody, ale żeby one same domagały się tego od nas? Polecamy znakomitą proekologiczną książkę „Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw”.
Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw” przystępnie, językiem dostosowanym do możliwości i wrażliwości dzieci uświadamia, jak wygląda kondycja naszej planety, jakie są jej zagrożenia. Największą zaletą publikacji są jednak praktyczne ekologiczne porady, od których książka aż pęka w szwach.
Książka inspiruje do lepszego życia nie tylko dzieci, ale i dorosłych: - pokazuje, jak żyć bardziej ekologicznie i dbać o środowisko, - pomaga budować poczucie odpowiedzialności za naszą planetę, - uwrażliwia na los roślin, zwierząt, ludzi, na nasze wspólne dobro.
Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw” to książka edukacyjna, o tematyce ekologicznej, która uczy przez zabawę. Nie znajdziecie w niej nudnych pogadanek ani suchych wykładów. Książka za to zawiera: - 9 gier i zabaw, - quizy, - zgadywanki, - wycinane pionki do gry planszowej.
Ekologiczna frajda gwarantowana!
Książka zachwyci dzieci kolorowymi obrazkami, od których trudno oderwać wzrok. Barwny świat z książki daje nadzieję, że mimo zagrożeń, przyszłość Ziemi rysuje się w kolorowych barwach. Książka daje poczucie sprawczości – wszystko jest w naszych rękach. Możemy uratować Ziemię.

Ogólne

Producent

Egmont

Ilość stron

20

Rok Wydania

2019

ISBN

978-83-281-4303-6

Autor

Gaëlle Bouttier-Guérive

Oprawa

oprawa kartonowa

Gatunek

Dla dzieci

Seria

Ekologia

Wydawca

Egmont

Opinie

Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw ×
Ratujmy Ziemię. Wielka księga zabaw

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy