Porównywarka (0)
PLN

Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja

nr kat.: 1409237
Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja
Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja

Opis i specyfikacja

Z pozoru każdy wie, co to jest czas. Ale niewielu ludzi naprawdę orientuje się w skomplikowanych zawiłościach tego pojęcia. Gdzie szukać prawdy o czasie? Polecamy okropnie fascynującą i przeraźliwie wciągającą książkę „Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja
Autor, Nick Arnold zabiera czytelników w potwornie pasjonującą wyprawę przez czas w poszukiwaniu najdziwniejszych odkryć nauki. Książka naszpikowana jest najsmakowitszymi ciekawostkami dotyczącymi czasu, dzięki czemu książkę chłonie się niczym powieść kryminalną. Czytelnik jednocześnie nabywa poważną wiedzę z zakresu pojęcia czasu.
Dowcipny, lekki język to kolejny atut książki „Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja”. Krótkie wartkie opowiadania, zaskakujące quizy pochłoną bez reszty każdego czytelnika tej niecodziennej popularnonaukowej. O warstwę ilustracyjną zadbał Tony De Saulles tworząc zabawne czarno-białe komiksy.
Czas na lekturę książki „Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja”!
Monstrrrualna erudycja” to potwornie ekscytująca seria książek popularnonaukowych dla młodzieży. Każda publikacja nafaszerowana jest najbardziej niezwykłymi, nieprawdopodobnymi, a nawet paskudnymi informacjami ze swojej dziedziny. Książki „Monstrrrualna erudycja” czyta się z zapartym tchem i z szeroko otwartymi oczami. Przy okazji zaczytywania się w soczystych ciekawostkach, czytelnik chłonie wiedzę jak gąbka i przeistacza się w monstrualnego erudytę.

Ogólne

Producent

Egmont

Ilość stron

144

Rok Wydania

2019

ISBN

978-83-281-3680-9

Autor

Nick Arnold

Oprawa

Miękka

Gatunek

Dla dzieci, Dla młodzieży

Seria

Monstrrrualna erudycja

Wydawca

Egmont

Opinie

Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja ×
Straszliwa prawda o czasie. Monstrrrualna erudycja

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy