Zestaw woreczków do pokarmu NENO EN-BAB-BT004 20 szt.

nr kat.: 1466600

Opis i specyfikacjaWoreczki

WORECZKI NENO
Przedstawiamy higieniczne woreczki do przechowywania pokarmu. Kompatybilne ze wszystkimi laktatorami Neno.

laktator z woreczkiem Neno

WORECZKI NENO
Maja Hyży poleca woreczki na mleko Neno

Maja Hyży z woreczkiem Neno

DROGA MAMO!
Każda chwila odpoczynku lub czas spędzony z dzieckiem jest na wagę złota. Dlatego szkoda czasu na czynności, w których zastąpić Cię może urządzenie stworzone specjalnie dla Ciebie. Misją Neno jest, aby w tym najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym czasie każda Mama mogła poczuć realne wsparcie w naszych produktach. Dlatego laktatory elektryczne, woreczki do przechowywania pokarmu, aspiratory, nebulizatory, nianie elektroniczne, miseczki termiczne, szczoteczki do zębów i inne produkty marki Neno pomagają uczynić codzienność przyjemniejszą zarówno dla Rodziców, jak i Maluszków.

Mama karmiąca dziecko

ODCIĄGANIE POKARMU BEZPOŚREDNIO DO WORECZKA
To prostsze niż myślisz! Wygodny konektor, kompatybilny ze wszystkimi laktatorami marki Neno pozwala szybko i higienicznie odprowadzić pokarm bezpośrednio do woreczka. Koniec z odkażaniem i przelewaniem! Technologia twist off zapewnia higieniczność i ułatwia cały proces przechowywania pokarmu dla Twojego Maluszka.

pierś z woreczkiem

KOMPATYBILNY ZE WSZYSTKIMI LAKTATORAMI NENO
Dzięki dołączonemu do zestawu konektorowi, możesz z łatwością odciągać swój pokarm bezpośrednio do woreczka. Każdy laktator marki Neno jest kompatybilny z adapterem – wystarczy, że przykręcisz go do woreczka oraz do złącza laktatora i możesz zaczynać pobieranie pokarmu.

opakowanie woreczków

MOŻLIWOŚĆ MROŻENIA POKARMU
Woreczki Neno pozwalają na przechowywanie pobranego pokarmu w zamrażarce aż od 3 do 6 miesięcy w temperaturze od -18 do -20 °C. Pamiętaj, aby nigdy nie zamrażać pokarmu ponownie oraz nie wlewać mleka ponad miarę, gdyż zwiększy ono swoją objętość podczas zamarzania!

karmienie dziecka, mantello śliniaczek

FUNKCJONALNY
Woreczek Neno jest świetnym pomocnikiem w przechowywaniu pobranego z piersi pokarmu. Posiada on specjalne miejsce do zapisu daty odciągania mleka, wraz z godziną oraz imieniem Mamy lub jej Pociechy. Ponadto znajduje się na nim miarka, która ułatwi dokładny pomiar ilości mleka wlewanego do woreczka.

woreczki neno

POD OPIEKĄ
Marka Neno jest najczęściej rekomendowana przez mamy, położne i doradców laktacyjnych. Nasze produkty dedykowane są młodym rodzicom, aby ułatwić im codzienność i pozwolić czerpać radość z każdej chwili ze swoją pociechą. Woreczki idealnie sprawdzą się podczas pobytu w szpitalu, gdy wiele mam musi przechować pokarm we wspólnej lodówce.

pielęgniarka z dzidziusiem

SZCZELNE ZAMKNIĘCIE
Funkcjonalna zakrętka zamykająca woreczek pozwala szybko i szczelnie zamknąć opakowanie oraz sprawnie odkręcić je i przygotować do podania dziecku. W przeciwieństwie do zamknięcia strunowego, wygodna nakrętka zapobiega rozlewaniu, zapewnia najwyższą higienę, a także chroni przed przenikaniem zapachów.

woreczki neno

BEZPIECZNY
Woreczki Neno są wykonane z tworzywa wysokiej jakości wolnego od BPA i nie szkodzą zdrowiu Mamy, ani Dziecka. Materiał jest wytrzymały, a zarazem delikatny i całkowicie bezpieczny dla pokarmu.

Dziecko pijące mleko

ROZMRAŻANIE
Dzięki wbudowanej funkcji rozmrażania, możesz rozmrozić np. mleko, które przygotowałaś dla swojego Maluszka w specjalnych woreczkach Neno. Wystarczy włożyć zamrożone jedzenie do zbiornika i wybrać opcję rozmrażania na panelu wyświetlacza.

rozmrażanie woreczków przy pomocy neno vita

PEŁEN ZESTAW
W zestawie znajdziesz aż 20 woreczków do przechowywania pokarmu wraz z nakrętkami oraz konektor do bezpośredniego pobierania pokarmu za pomocą laktatora. Do zestawu dołączona jest też instrukcja obsługi.

woreczki neno


JAK DŁUGO MOŻNA PRZECHOWYWAĆ MLEKO:
– temperatura pokojowa ok 21°C: do 4 godzin
– lodówka / temperatura 3-5°C: 2 do 4 dni
– zamrażalnik lodówkowy / temperatura -10°C: do tygodnia
– zamrażalnik lodówkowy / temperatura -14°C: do 3 miesięcy
– zamrażarka / temperatura -20°C: do 6 miesięcy
– po całkowitym rozmrożeniu mleko można przechowywać w lodówce maksymalnie do 24 godzin

pierś z woreczkiem

ODCIĄGANIE MLEKA Z LAKTATORA:
Mleko możesz odciągać laktatorem bezpośrednio do woreczka. Zajmuje mniej miejsca w lodówce i zamrażarce. Unikalny konektor pozwala podpiąć woreczek od razu do laktatora, a także do smoczka, aby nakarmić dziecko.

pierś z woreczkiem

  Charakterystyka

 • Rodzaj
  Pojemniki na pokarm
 • Inne
  Można zamrażać Zewnętrzna miarka
 • Cechy
  Łatwy montaż i użytkowanie Możliwość przyłączenia do laktatora NANO Możliwość przyłączenia do smoczka NANO
 • Pojemność [ml]
  150
 • Materiał
  Nie zawiera Bisfenolu A
 • Przeznaczenie
  Dla niemowląt

  Ogólne

 • Kolor
  Zielony
 • Przeznaczenie
  Do karmienia dla dziecka
 • Miejsce realizacji
  Autoryzowany serwis producenta
 • Szczegółowe warunki gwarancji
  Na stronie producenta/importera

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)

Kupiłeś ten produkt? Oceń go!

Średnia ocen: 5
Opinie potwierdzone zakupem (0)