Drugie miejsce mediamarkt.pl w rankingu Money.pl

Portal Money.pl już po raz 9 zaprezentował Ranking Sklepów Internetowych w Polsce. Mediamarkt.pl zajmując drugie miejsce w kategorii Elektronika został uznany za jeden z najbardziej przyjaznych klientom.

Money.pl wziął pod lupę ponad 100 sklepów internetowych, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród kupujących. Rozpatrywano aż 45 kryteriów - najistotniejszych z punktu widzenia konsumentów. Każdy z ocenianych sklepów został przypisany do jednej z siedmiu kategorii, na podstawie danych z ogólnopolskiego badania internetu Megapanel PBI/Gemius.

Mediamarkt.pl w tegorocznej edycji rankingu zdobył 77,5 punktów na 100 możliwych. Plasuje się tym samym na drugim miejscu w kategorii sklepów oferujących elektronikę i sprzęt AGD - tuż za komputronik.pl. Na tak wysoką ocenę wpłynęły m.in.: ciekawa prezentacji najpełniejszej na rynku oferty produktów oraz możliwości ich porównania, warunki płatności i dostawy, czy przysługujący termin możliwości zwrotu zakupionych produktów. Znaczenie miały również liczne udogodnienia ułatwiające klientom decyzję o wyborze produktu spośród bogatej oferty sklepu.

Szczegółowe informacje dotyczące rankingu można znaleźć na stronie internetowej money.pl.

powrót

pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]