A więc chcesz zostać piratem!

nr kat.: 1238063 IMPERIAL CINEPIX

AHOJ SZCZURKI LĄDOWE!

„A więc chcesz zostać piratem!” Jeśli to prawda, to przygotuj się na fantastyczne podróże, szalone przygody i wszelkie niespodzianki, jakie czekają śmiałków na pełnym morzu. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na Kapitana Piratów, który udzieli niezbędnych rad i pomocy każdemu adeptowi piractwa.
Z pomocą Polly, zaufanego ptaka dodo, Kapitan Piratów daje zabawne wskazówki - dowiedz się, jak zapamiętać miejsce ukrycia skarbu, poznaj sekrety nawigacji i tajemnice wiatrów, a nawet wypróbuj znakomite przepisy - kalmary i skorupiaki z cytrynką czyż to nie brzmi smakowicie?
Z udziałem specjalnych gości jak Karol Darwin i Król Piratów, ta morska przygoda jest fantastyczną zabawą pełną muzycznych niespodzianek czekających po drodze.

Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

So you want to be a pirate!

Gatunek

Animowany, Familijny, Komedia

Reżyseria

Lord Peter

Czas trwania [min]

18

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2014

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Angielskie, Litewskie, Łotewskie, Słowackie, Ukraińskie

Dźwięk

Angielski 2.0, Czeski 2.0, Polski 2.0, Węgierski 2.0

Format obrazu

1.78:1, 16:9

Dodatkowo na płycie

MATERIAŁY DODATKOWE w wersji oryginalnej - Jak narysować pirata? - Jak animować pirata? - Piraci: poza planem - Strony do drukowania z kolorowankami i innymi zabawami* *opcja na DVD-Rom, dostępna przez ograniczony czas

Aktualności

Więcej

A więc chcesz zostać piratem!
A więc chcesz zostać piratem! ×
A więc chcesz zostać piratem!

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]