Porównywarka (0)
PLN

Bates Motel sezon 1

nr kat.: 1232393
Bates Motel sezon 1
Bates Motel sezon 1

Opis i specyfikacja

Serial twórców Lost - Zagubieni  i Światła stadionów to prequel  jednego z najsłynniejszych horrorów wszech czasów, Psychozy Alfreda Hitchcocka.
Po śmierci męża Norma Bates (nominowana do nagrody Akademii Filmowej®, Vera Farmiga) wraz ze swoim nastoletnim synem Normanem (Freddie Highmore, Charlie i fabryka czekolady) kupuje motel i przeprowadza się do White Pine Bay w poszukiwaniu nowego życia.  Wkrótce jednak okazuje się, że idylliczne, nadmorskie miasteczko skrywa w sobie śmiertelne tajemnice. Nikomu nie ufający, matka i syn nawiązują między sobą głęboko skomplikowaną relację, która rodzi pytanie: czy matka rzeczywiście wie najlepiej?
Obejrzyj wszystkie odcinki koszmarnie trzymającej w napięciu historii jednej z najbardziej kultowych par bohaterów światowej kinematografii.

ODCINKI
JEDEN
Najpierw sny, potem śmierć
Po tragicznej śmierci męża, w poszukiwaniu nowego życia Norma Bates wraz ze swoim nastoletnim synem, Normanem, kupuje motel na obrzeżach  malowniczej, nadmorskiej miejscowości. Wkrótce okazuje się, że idylliczne miasteczko nie jest tym, czym się wcześniej wydawało, a jego mieszkańcy zrobią wszystko, żeby chronić  jego sekret.
Wybrałaś miłe miasto, Normo…
Dylan nie traci czasu i ciągle sprowadza na dom Batesów kolejne problemy. Rodzina jest bezwzględnie wciągana w najbardziej mroczne zakamarki White Pine Bay.
Co się dzieje z Normanem?
Dylan zaczyna swoją nową pracę i wkrótce przekonuje się, że to coś więcej, niż myślał. Tymczasem Norman i Emma dokonują szokującego odkrycia.

DWA
Zaufaj mi
Norma jest coraz bardziej podejrzliwa wobec ludzi z miasteczka. Na jaw wychodzą kolejne fakty z życia mieszkańców.
Widok na ocean
Norman desperacko stara się znaleźć rozwiązanie, żeby jego matka wróciła do domu i przyjęła potrzebną jej pomoc. Norman i Emma znajdują kilka cennych wskazówek, które doprowadzają ich do wielkiego odkrycia. Chłopak spotyka się z Bradley.
Prawda
Dylan proponuje Normanowi, żeby ten wyprowadził się z razem z nim od matki. Norma mówi Emmie, że niektóre rzeczy lepiej zachować dla siebie. W domu Batesów zaczyna panować chaos.
Człowiek z pokoju numer 9
Pierwszy gość Normy w Bates Motel nie był taki, jakiego oczekiwała. Norman odkrywa, że nawet popularne dziewczyny są skomplikowane.

TRZY
Chłopiec i jego pies
Norman wchodzi w konflikt z tajemniczym nieznajomym. Plotki szybko rozchodzą się w szkole, ale Bradley nie jest zachwycona tym faktem. Dylan i Remo udają się w podróż, która gwałtownie się kończy.  Norman znajduje makabryczne hobby.
Pod wodą
Abernathy wzmacnia swoją presję, ale Norma nie wie, czego on chce. Bradley i Dylan nawiązują kontakt. Norman ma bujną wyobraźnię, co bardzo podoba się pani Watson. Emma jedzie na wycieczkę.
Północ
Romero decyduje, że nadszedł czas, żeby działać. Norman zaprasza Emmę na szkolny bal. Pani Watson odwozi Normana do domu.

Zastosowane technologie

Highmore Freddie Highmore Freddie

Ogólne

Producent

Filmostrada

Tytuł oryginalny

Bates Motel Season 1

Gatunek

Serial, Thriller

Reżyseria

Cipriano Anthony

Obsada

Cooke Olivia, Farmiga Vera Highmore Freddie Peltz Nicola Thieriot Max Vogel Mike

Czas trwania [min]

435

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2013

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

4

Napisy

Polskie

Dźwięk

Angielski 5.1 Dolby Digital, Polski 5.1 Dolby Digital

Format obrazu

1.78:1, 16:9

Dodatkowo na płycie

Sceny usunięte Dyskusja panelowa z obsadą i twórcami filmu

Region

2

Opinie