Porównywarka (0)
PLN

Bella i Sebastian. Część 1 (DVD)

nr kat.: 9999890909
Bella i Sebastian. Część 1 (DVD)
Bella i Sebastian. Część 1 (DVD)
Outlet Stan: dostateczny Szczegóły

Opis i specyfikacja

Bella i Sebastian to poruszająca opowieść o przyjaźni i dorastaniu. Scenariusz serialu powstał na motywach popularnej powieści – o tym samym tytule – autorstwa Cécile Aubry. Wzbudzający respekt, ale w gruncie rzeczy dobroduszny pies i jego urwisowaty opiekun to niepoprawni poszukiwacze przygód.

Jeśli nie tropią legendarnego smoka, to sprawdzają, na czym polega magia „dnia świstaka”, albo próbują życia w pasterskim szałasie. Bywa i niebezpiecznie, i beztrosko, przerażająco i sielankowo, smutno albo wesoło, czasem poważnie, a czasem komicznie. Niezmiennie jednak duet alpejskich psotników walczy o swoje dobre imię i niesie pomoc wszystkim, którzy jej potrzebują.

Sebastian mieszka w małej alpejskiej wiosce pod opieką przybranego dziadka. Urwisowaty dziewięciolatek nie przepada za szkołą i najchętniej włóczyłby się bez końca po górach wraz z Bellą – ogromnym, wzbudzającym respekt psem.

Niezwykła więź łącząca tych dwoje ma wpływ na całą miejscową społeczność, niektórzy, bowiem postrzegają Bellę, jako niebezpieczną bestię, nie zdając sobie sprawy z jej prawdziwej natury. Sebastian nie ustaje w wysiłkach, by przełamać lęk i nieufność mieszkańców, wpadając przy okazji w coraz to nowe tarapaty.

Ogólne

Producent

Tvp

Tytuł oryginalny

Belle et Sébastien

Gatunek

Animowany, Serial

Reżyseria

Lionel François

Scenariusz

Cécile Aubry, Jean-Philippe Robin

Muzyka

HiTnRuN

Czas trwania [min]

223

Kraj produkcji

Francja, Kanada

Rok produkcji

2017

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Brak

Dźwięk

Polski Stereo (dubbing)

Format obrazu

16:9

Bella i Sebastian. Część 1 (DVD) ×
Bella i Sebastian. Część 1 (DVD)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy