Californication Sezon 6

nr kat.: 1232406

DYSK 1
Odcinek 1 - Bez przebaczenia The Unforgiven
Może i Hank Moody uszedł z życiem z próby zabójstwa-samobójstwa dokonanego przez porzuconą byłą kochankę, Carrie, ta jednak ciągle jest obecna w jego snach. Charlie zabiera swojego największego przyjaciela, gwiazdę i zarazem klienta na spotkanie z muzykiem rockowym Atticusem Fetchem w sprawie wystawienia „A Crazy Little Thing Called Love” na Broadwayu. Rewelacje związane z Beccą wywołują burzę, sprawiając, że Charlie, Karen i Marcy muszą podjąć działanie z Hankiem.

Odcinek 2 - Odwyk Quitters
Hank niechętnie przyjmuje radę od swojej rodziny i przyjaciół, lecz to Faith - muza wielu muzyków rockowych - może być jego światełkiem w tunelu. Charlie zwraca się do Robbiego Maca - wyniosłego gwiazdora - i stwierdza, że zrobi wszystko, by pozyskać tego zdobywcę nagrody jako klienta. Marcy zmienia swój stosunek do Stu, a Karen znajduje nową pracę.

Odcinek 3 - Pogrzeb Dead Rock Stars
Hank i Faith biorą udział w pogrzebie. Później Karen widzi Hanka w kompromitującej pozycji. Robbie Mac i Ken zabierają Charliego z miasta, co nie podoba się Marcy.

Odcinek 4 - Skóry i komóry Hell Bent For Leather
Hank i Charlie spotykają się Robbiem Macem, lecz przedstawiony projekt jest daleki od oczekiwań Hanka. Później Hank spotyka się z Ali Andrews - producentem wykonawczym „God Hates Us All”. Marcy, Ophelia i Karen spotykają się na kolacji.
Becca demonstruje, że odziedziczyła po ojcu wszystko co najlepsze.

DYSK 2
Odcinek 5 - Pas cnoty Rock And A Hard Place
Ken odkrywa sekret Charliego. Atticus wysyła Hanka i Charliego na polowanie, a ci wciągają do pomocy Beccę. Marcy podejmuje decyzję dotyczącą Stu pod wpływem swej duchowej przewodniczki, nienawidzącej-mężczyzn-Ophelii-Robbins.

Odcinek 6 - Lot koszący In The Clouds
Karen prosi Hanka o interwencję w sprawie ich córki. Później panowie razem z Atticusem Fetchem lecą do Nowego Jorku, by zaprezentować piosenki do broadwayowskiej adaptacji „A Crazy Little Thing Called Love”. Charile zmaga się z silnym atakiem aerofobii. Atticus jest zaskoczony Faith, a jego żona zaskakuje Hanka.

Odcinek 7 - Film porno The Dope Show
Po powrocie z wycieczki Hank stwierdza, że Becca jest na równi pochyłej, jednak jego plan pomocy pali na panewce, gdy odwiedzają Atticusa i poznają obecnego w domu gościa (gościnnie MARILYN MANSON jako on sam). Hank odbywa spotkanie, które stawia go w niezręcznej sytuacji wobec Karen. Charlie zabiera Stuarta na cały dzień i także odbywa spotkanie.

Odcinek 8 - W szponach sekty Everybody’s A Fucking Critic
Pierwsza, wstępna wersja „A Crazy Little Thing Called Love: The Musical” czeka na ocenę. Hank szuka inspiracji u Faith mając nadzieję, że dzięki niej osiągnie nowy poziom. Becca rozważa różne dogi kariery. Charlie i Stu łączą siły, by odzyskać Marcy, lecz najpierw muszą ją wyzwolić spod wpływu nienawidzącej-mężczyzn-Ophelii-Robbins.

DYSK 3
Odcinek 9 - Balanga Mad Dogs & Englishmen
Atticus robi imprezę. Faith zapewnia dziewczyny, The Dealer zapewnia rekreację a stary przyjaciel Hanka - rozrywkę. Hank polubił swoje lekarstwo. Atticus z jednym ze swoich najzagorzalszych fanów stara się odtworzyć atmosferę czasów rock and rolla, a Carlie ponownie łączy się z Wdową.

Odcinek 10 - Wizyta u rodziców Blind Faith
Hank szuka pocieszenia u Faith, lecz zastaje ją z kimś jeszcze. Poznaje dwójkę bardzo ważnych w jej życiu osób. Tymczasem Becca ma wielkie nowiny.

Odcinek 11 - Abstynencja nie wskazana The Abby
Hank i Faith wspólnie starają się wytropicć Atticusa, jednak to Becca jest jedyną osobą, która może pomóc naprawdę. Marcy jest nieco skrępowana swoim wyjściem z Ophelią. Charlie odpowiada na dziwną wiadomość ujawniającą prawdziwe uczucia pomiędzy dwoma byłymi. Karen doznaje objawienia związanego z Beccą.

Odcinek 12 - Trasa koncertowa I’ll Lay My Monster Down
Hank podejmuje ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości, która dotyka także Faith. Charlie i Marcy także podejmują decyzję. Greek Theatre ma być miejscem wspólnego występu Atticusa i Marilyna Mansona (jako on sam). Telefon córki i wizyta drogiego zmarłego przyjaciela poruszają Hanka.


Ogólne

Tytuł oryginalny

Californication Season 6

Gatunek

Dramat, Komedia, Serial

Czas trwania [min]

327

Kraj produkcji

USA

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

3

Napisy

Czeskie, Polskie

Dźwięk

Angielski 5.1, Czeski 2.0, Polski 2.0

Format obrazu

1.78:1, 16:9

Region

2

Aktualności

Więcej

Californication Sezon 6
Californication Sezon 6 ×
Californication Sezon 6
Californication Sezon 6

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]