Porównywarka (0)
PLN

Dexter Sezon 7

nr kat.: 1232407
Dexter Sezon 7
Dexter Sezon 7
Dexter Sezon 7
Dexter Sezon 7

Opis i specyfikacja

DYSK 1
ODCINEK 1 – Czy jesteś...? Are you...?
Otrząsnąwszy się z pierwszego szoku, po tym jak Debra zobaczyła Dextera zabijającego Travisa Marshalla, brat i siostra próbują się pojednać i zatrzeć ślady morderstwa. Detektyw Mike Anderson znajduje się w niewłaściwym miejscu, o niewłaściwym czasie, Quinn i Batista zaczynają szukać winnych, a LaGuerta znajduje dowód, który sprawia, że chce ponownie zbadać sprawę Rzeźnika z zatoki - a to może oznaczać kłopoty dla Dextera... i Debry.

ODCINEK 2 – Promienie słońca i smak lodów z dzieciństwa Sunshine and Frosty Swirl
Odsiadujący wyrok skazaniec, chce przekazać nowe informacje dotyczące sprawy sprzed piętnastu lat. Debra próbuje wyleczyć Dextera z jego zabójczych skłonności; sprawa Mike’a Andersona prowadzi wprost do  ukraińskiej mafii, a mściwy Louis nie przestaje mieszać w życiu Dextera.

ODCINEK 3 – Pomóc systemowi Buck The System
Dexter stara się zainteresować Debrę swoim nowym celem; ukraińska mafia szuka zemsty za zabicie jednego z nich; Quinn nawiązuje coraz bliższe relacje ze striptizerką z lokalu mafii, a LaGuerta stara się nakłonić Batistę, by pomógł jej ponownie otworzyć sprawę Rzeźnika z zatoki, który - jak wierzy - ciągle działa.

DYSK 2
ODCINEK 4 – Pościg Run
Po schwytaniu groźnego mordercy, sprawy przybierają zły obrót dla policji Miami, co powoduje u Debry załamanie. Chcąc pomóc siostrze, Dexter podejmuje śmiertelnie niebezpieczną grę, a ukraińska mafia ciągle szuka zemsty.

ODCINEK 5 – Głębia Swimm Deep
Dexter próbuje wyjaśnić, dlaczego Louis zginął na jego łodzi;  Musi także przechytrzyć Isaaka, który zagraża jemu i Debrze. Dexter odkrywa, że piękna Hannah McKay - była dziewczyna seryjnego mordercy Wayne’a Randalla - ma własny, mroczny sekret.

ODCINEK 6 – Postąpić niewłaściwie Do The Wrong Things
Hannah coraz bardziej intryguje Dextera; Debra poznaje pisarza kryminałów Sala Price’a, który odkrywa coraz więcej brudów na temat Hannah; Quinn otrzymuje propozycję, którą stara się odrzucić; Batistę ciągnie do otworzenia własnego biznesu, a Debra próbuje powstrzymać LaGuertę przed drążeniem sprawy Rzeźnika z zatoki...

DYSK 3
ODCINEK 7 – Chemia Chemistry
Dexter i Hannah zbliżają się do siebie, co odkrywa Sal Price i chce mieć prawa na wyłączność; Sal pomaga Debrze odkryć nowe, przerażające fakty dotyczące Hannah, a Quinn podejmuje trudną decyzję, chcąc chronić swoją dziewczynę, Nadię.

ODCINEK 8 – Argentyna Argentina
Dexter chce utrzymać w tajemnicy przed Debrą swój związek z Hannah; niespodziewana wizyta Astor, Cody’ego i Harrisona krzyżuje plany Dextera. Wypuszczony z więzienia Isaak podejmuje przerwane polowanie na  Dextera, a Quinn ciągle walczy z ukraińską mafią o przyszłość Nadii.

ODCINEK 9 – Wyścig z czasem Helter Skelter
Dexter jest zaprzątnięty Isaakiem i zagrożeniem, które stanowi, tymczasem wewnętrzna walka o władzę w bractwie Koshka może działać na jego korzyść. Policja Miami poluje na seryjnego podpalacza zwanego Duchem. Dexter nie cofnie się przed niczym, by chronić swój związek z Hannah i prosi Debrę o przysługę, co wystawia lojalność siostry na ciężką próbę.DYSK 4
ODCINEK 10 – Mroczny...  The Dark... Whatever
Niespodziewana wizyta ojca Hannah niepokoi Dextera. Zbrodnie Ducha są coraz bardzie makabryczne. Broniąc Nadii, Quinn staje w obliczu trudnej sytuacji. LaGuerta prosi byłego naczelnika Matthewsa o pomoc w sprawie Rzeźnika z zatoki.

ODCINEK 11 – Czy widzisz to, co ja? Do You See What I See?
Nadchodzi Gwiazdka, Dexter stara się znaleźć równowagę między swoim życiem z Hannah, a relacjami z Debrą; tymczasem Debra, bez wiedzy Dextera, bada obciążający Hannah trop, wskazany jej przez ojca dziewczyny. Kiedy Dexter dowiaduje się, że mężczyzna, który zlecił zamordowanie jego matki został zwolniony z więzienia, koncentruje się na zabójstwie, które może być ostatnim, wieńczącym jego morderczą drogę.

ODCINEK 12 – Niespodzianka, sukinsynu! Surprise Motherfucker!
W ostatnim odcinku Sezonu, LaGuerta jest niebezpiecznie blisko odkrycia sekretu Dextera, a Dexter za wszelką cenę chce ocalić siebie, Debrę i życie, które zbudował.

Ogólne

Tytuł oryginalny

Dexter season 7

Gatunek

Dramat, Kryminalny, Serial

Czas trwania [min]

ok. 626

Kraj produkcji

USA

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

4

Napisy

Czeskie, Polskie

Dźwięk

Angielski 5.1, Czeski 2.0, Polski 2.0

Format obrazu

Anamorficzny, 1.78:1, 16:9

Region

2

Opinie

Dexter Sezon 7 ×
Dexter Sezon 7
Dexter Sezon 7

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy