Dora Poznaje Świat: Czas na zabawę (DVD)

nr kat.: 1281679 IMPERIAL CINEPIX

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Przygotuj się na zabawę z Dorą i Butkiem! Pomóż Dorze sprowadzić Butka na jego urodzinowe przyjęcie-niespodziankę, graj na zaczarowanym flecie i śpiewaj razem z żabą Kou-Ki, i czekaj na  jeszcze więcej rozrywki!
 
 
Urodziny Butka
 
Dora organizuje urodzinowe przyjęcie niespodziankę dla Butka. Pomóż gościom ominąć niebezpieczeństwa i dostać się na imprezę.
 
 
Kou-Ki
 
Kou-Ki to śpiewający pan żaba. Lecz teraz jest tak daleko od swojej pięknej wyspy, że przestał śpiewać. Z Twoją pomocą Dora i Butek postarają się mu pomóc wrócić do domu, żeby znów zaczął śpiewać.
 
 
Zaczarowany flet
 
Pablo miał zaczarowany flet... póki nie stracił go podczas burzy. Czy możesz pomóc Dorze i Butkowi go odzyskać i zwrócić właścicielowi?
 
 
Taśma klejąca
 
Benkowi potrzebna jest taśma klejąca, by naprawić balon na gorące powietrze i uniknąć lądowania w jeziorze krokodyli. Dora i Butek spieszą mu z pomocą. Przyłącz się do nich!
 
 
Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

Dora the Explorer: It's a party!

Gatunek

Animowany, Familijny, Przygodowy

Obsada

Bednarek Krzysztof Do Albert Wasylik Magdalena

Muzyka

Chris Gifford, Jed Becker

Czas trwania [min]

96

Kraj produkcji

Kanada, USA

Rok produkcji

2000

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Brak

Dźwięk

Polski 2.0

Format obrazu

4:3

Aktualności

Więcej

Dora Poznaje Świat: Czas na zabawę (DVD) ×
Dora Poznaje Świat: Czas na zabawę (DVD)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]