Porównywarka (0)
PLN

Dzikie róże (DVD)

nr kat.: 9999503154
Dzikie róże (DVD)
Dzikie róże (DVD)
Outlet Stan: dostateczny Szczegóły

Opis i specyfikacja

„Dzikie róże” to historia kobiety, która musi dokonać bardzo trudnego wyboru życiowego. Jej sytuację dodatkowo komplikuje to, że żyje w małym, prowincjonalnym miasteczku, w którym bardzo trudno jest coś ukryć, a bardzo łatwo zostać osądzonym.

Główna bohaterka Ewa (w tej roli Marta Nieradkiewicz) zmaga się z ogromnym poczuciem samotności. Jej życie wypełnia zajmowanie się domem i dwójką dzieci, a także czekanie na męża (Michał Żurawski), który pracując w Norwegii rzadko przyjeżdża do domu.

Młoda kobieta, chcąc znowu poczuć się kochaną i adorowaną, wplątuje się w romans z nastolatkiem. Niestety za tą chwilę „zapomnienia” przyjdzie zapłacić jej wysoką cenę.
Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej gdy wraca mąż. Podejrzenia, plotki i oskarżenia będą przeplatać się z inną tragedią – na plantacji dzikich róż, gdzie pracuje kobieta zaginie jej 2 letni synek Jasio. Czy chłopiec się odnajdzie? Czy ta rodzina ma szansę przetrwać? I wreszcie, czy Ewa pogodzi rolę walczącej o małżeństwo kobiety z rolą matki, która zdecydowała się porzucić własne dziecko?

Przejmujący obraz ukazujący rolę kobiety w społeczeństwie i rodzinie. Rzeczywistość która wywołuje smutek, ale i daje nadzieję.

Ogólne

Producent

Best Film

Tytuł oryginalny

Dzikie róże

Gatunek

Dramat

Reżyseria

Jadowska Anna

Obsada

Marta Nieradkiewicz, Żurawski Michał

Scenariusz

Anna Jadowska

Muzyka

Agnieszka Stulgińska

Czas trwania [min]

90

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2017

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Angielskie

Dźwięk

Polski 5.1 Dolby Digital

Format obrazu

16:9

Dzikie róże (DVD) ×
Dzikie róże (DVD)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy