Joga w rytmie trance

nr kat.: 1265912 FONOGRAFIKA

Shiva Rea, okrzyknięta przez New YorkTimes „najlepszą instruktorką fitness", zaprasza cię do celebracji życia i ruchu poprzez niezwykłe połączenie tańca i jogi. W pierwszym tego typu programie, łączącym w sobie ruch i medytację odkryjesz na nowo coś, co umyka nam, kiedy dajemy się porwać codziennym sprawom, pracy i siedzącemu trybowi życia.Taniec to część naszej natury, a oddech jest naszym przyjacielem. Dzięki Joga w rytmie trance nauczysz się cieszyć ze swojego ciała poprzez naturalny, swobodny taniec. Przeżyjesz odnowę nie tylko duchową, ale przede wszystkim cielesną. W zależności od twojego stopnia zaawansowania I czasu którym dysponujesz możesz skorzystać z gotowych zestawów ćwiczeń lub stworzyć swój własny.

W pierwszej części nauczysz się wykonywać proste i skuteczne ćwiczenia, które przygotują cię do dalszej pracy.

W części drugiej zwiększysz swój zakres ruchu i siłę.

Trzecia część programu poświęcona jest swobodnemu tańcowi, dzięki któremu poczujesz na nowo energię i witalność w swoim ciele.

Czwarta część to czas relaksu.

Shiva Rea jest międzynarodową trenerką jogi z własną szkołą w Santa Monica. Posiada tytuł doktora w dziedzinie tańca terapeutycznego.

Ogólne

Producent

Fonografika

Tytuł oryginalny

Joga w rytmie trance

Gatunek

Filmy Specjalistyczne

Reżyseria

Shiva Rea

Obsada

Shiva Rea

Czas trwania [min]

131

Seria

CHIC

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Brak

Dźwięk

Angielski 2.0 Dolby Digital, Polski (lektor)

Format obrazu

16:9

Aktualności

Więcej

Joga w rytmie trance
Joga w rytmie trance ×
Joga w rytmie trance

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]