Karol, Który Został Świętym

nr kat.: 1242880 ADD MEDIA

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Pierwszy film dla dzieci o JANIE PAWLE II, który w atrakcyjnej formule kina familijnego, łącząc animację, materiały archiwalne i kino aktorskie, opowiada o dzieciństwie i młodości Ojca Świętego - Papieża wszystkich dzieciaków.

 

W rolach głównych wybitny aktor PIOTR FRONCZEWSKI jako przyjaciel Jana Pawła II z czasów młodości, bliźniacy ANDRZEJ I KAMIL TKACZ (Kamil debiutował niezwykłą rolą w wielokrotnie nagradzanym dramacie Macieja Pieprzycy „Chce się żyć”) oraz KATARZYNA GLINKA. Na ścieżce dźwiękowej filmu usłyszymy, między innymi, ulubione melodie Jana Pawła II oraz piosenki popularnej ARKI NOEGO (w tym przebojowy „Święty uśmiechnięty (Taki duży, taki mały)”).

 

12-letni Kacper (Andrzej/Kamil Tkacz), pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Chłopiec swoimi problemami w szkole dzieli się z dziadkiem (Piotr Fronczewski). Wkrótce dziadek zabiera go w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi i surowymi warunkami, snuje opowieść o przyjacielu z dzieciństwa - Karolu, który wielokrotnie ratował go z opałów i już za młodu udowodnił, że przemoc można pokonać niezłomną postawą i siłą ducha. Kacper, słuchając kolejnych historii dziadka, tworzy na ich podstawie animacje komputerowe, które składają się na fascynującą, filmową opowieść o Karolu Wojtyle - niezwykłym człowieku i przywódcy duchowym Polaków.

 

Zastosowane technologie

Fronczewski Piotr Fronczewski Piotr

Żmijewski Artur Żmijewski Artur

Ogólne

Producent

Add Media

Gatunek

Animowany, Biograficzny, Familijny

Reżyseria

Corradi Orlando, Sadurski Grzegorz

Obsada

Fronczewski Piotr Glinka Katarzyna Tkacz Andrzej, Tkacz Kamil, Żmijewski Artur

Scenariusz

Francesco Arlanch, Marcin Baczyński, Mariusz Kuczewski

Muzyka

Arka Noego, Karim Martusewicz

Czas trwania [min]

73

Studio filmowe

Kino Świat

Kraj produkcji

Polska, Włochy

Rok produkcji

2014

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Dźwięk

Polski 5.1 Dolby Digital (dubbing)

Format obrazu

16:9

Aktualności

Więcej

Karol, Który Został Świętym ×
Karol, Który Został Świętym
Karol, Który Został Świętym

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]