Lemale et ha\'halal

nr kat.: 1233378 ADD MEDIA

Chasydzi fascynują trudną do zrozumienia umiejętnością pogodzenia ortodoksyjnej tradycji z wymogami życia
w nowoczesnym społeczeństwie izraelskim. Wypełnić pustkę zabiera widza w najintymniejszą przestrzeń chasydzkiej rodziny. Osiemnastoletnia Shira po śmierci starszej siostry musi od nowa szukać swojego miejsca w społeczności. Jej osobiste szczęście zależy całkowicie od umiejętności odnalezienia się w relacjach z najbliższymi, które tylko pozornie są ściśle sformalizowane przez religię i tradycję.
Wypełnić pustkęto fascynujący obrazu chasydzkiej społeczności widzianej oczami młodej kobiety, która musi wybierać pomiędzy pragnieniem serca a rodzinną powinnością. Historia niczym z powieści Jane Austen - ale osadzona w realiach ortodoksyjnych Żydów z Tel Avivu, w świecie sztywnych reguł i wielowiekowej tradycji.

Ogólne

Producent

Add Media

Tytuł oryginalny

Lemale et ha'halal

Gatunek

Dramat

Reżyseria

Burshtein Rama

Obsada

Klein Yiftach, Sheleg Irit, Yaron Hadas

Scenariusz

Rama Burshtein

Muzyka

Yitzhak Azulay

Czas trwania [min]

90

Kraj produkcji

Izrael

Rok produkcji

2012

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Polskie

Dźwięk

Audiodeskrypcja, Hebrajski, Polski (lektor)

Format obrazu

16:9

Dodatkowo na płycie

zwiastun filmu, galeria zdjęć, muzyczny motyw

Region

2

Lemale et ha\'halal
Lemale et ha\'halal ×
Lemale et ha\'halal

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }var $flyerList = $('.b-flyerList');if ($flyerList.length) { $flyerList.addClass('b-posAll');}if ($('.b-account_settings').length) {$('#enp_customer_registration_form_type_current_password').addClass('js-passInput is-password');$('#enp_customer_form_change_password_current_password').addClass('js-passInput is-password');}[/script]