Masters of Sex (Sezon 1)

nr kat.: 1261402 IMPERIAL CINEPIX

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Masters of Sex występują: nominowany do Złotego Globu® i nagrody BAFTA Michael Sheen i uznana aktorka Lizzy Caplan portretując Dr. Williama Mastersa i Virginię Johnson - rzeczywistych naukowców, pionierów w dziedzinie badań nad ludzką seksualnością.

Serial ukazuje przemiany w popkulturze, niezwykłe życie i romans Mastersa i Johnson, a przede wszystkim to, jaki wpływ na ich rodziny i przyjaciół wywarły prowadzone przez nich badania, które zapoczątkowały rewolucję seksualną, a ich samych przeniosły z kliniki w St. Louis wprost na okładkę magazynu Time. W pozostałych rolach występują Caitlin Fitzgerald, Teddy Sears i Nicholas D’Agosto, a także, gościnnie, dwukrotny laureat Złotego Globu® - Beau Bridges.

DYSK 1

ODCINEK 1 – PILOT
Uznany położnik Dr William Masters (Michael Sheen) łączy siły z Virginią Johnson (Lizzy Caplan), rozwiedzioną matką, by prowadzić pionierskie badania, które zapoczątkowują rewolucję seksualną.
ODCINEK 2 – RACE TO SPACE
Zmuszony do przeniesienia swoich badań z kliniki do domu publicznego w St. Louis, Masters nie ma wyboru i, by wszystko działało, jak należy, zatrudnia Johnson.
ODCINEK 3 – STANDARD DEVIATION
Kiedy Johnson wzdryga się na przyjęcie nowego lekarza kobiet, Masters obawia się, że prowadzenie badań w domu publicznym może zagrozić wynikom. Haas (Nicholas D’Agosto) walczy, by pozwolono mu przyjąć poród czworaczków.

DYSK 2
ODCINEK 4 – THANK YOU FOR COMING
Bolesne wspomnienia z dzieciństwa powodują, że Masters zadaje sobie pytanie, czy sam potrafi być dobrym ojcem. Johnson jest zaskoczona przybyciem byłego męża.
ODCINEK 5 – CATHERINE
Masters jest nękany wspomnieniami traumy z dzieciństwa, a Haas, szukając sposobu, by posunąć naprzód swoja karierę, randkuje z nastoletnią córką (Beau Bridges). 
ODCINEK 6 – BRAVE NEW WORLD
Masters i Libby (Caitlin FitzGerald) zmagają się ze skutkami jej poronienia, a Johnson proponuje przeprowadzenie badań, które kwestionuję freudowskie teorie o kobiecej seksualności. Z powodu niesatysfakcjonującego życia seksualnego w domu Margaret Scully (Allison Janney) na ochotnika zgłasza się do badań.

DYSK 3
ODCINEK 7 – ALL TOGETHER NOW
Masters i Johnson przeprowadzają wspólne badania nad własną seksualnością i Masters musi zmierzyć się z konsekwencjami, jakie mają one na jego małżeństwo. Margaret wykorzystuje podróż służbową męża, by spędzić czas z Langhamem (Teddy Sears). Napad zagraża utrzymaniu w tajemnicy sekretnego życia Scully’ego.
ODCINEK 8 – LOVE AND MARRIAGE
Masters i Johnson postanawiają sfilmować swoją pracę, tymczasem zakończenie romansu przybliża Margaret do odkrycia tajemnicy Scully’ego.
ODCINEK 9 – INVOLUNTARY
Masters i Johson przenoszą filmowanie swoich obiektów na ryzykowny i prawdopodobnie nielegalny poziom, tymczasem matka Mastersa zaczyna wypytywać o ich wzajemną zażyłość. 

DYSK 4
ODCINEK 10 – FALLOUT
Szpital jest zaabsorbowany ćwiczeniami na wypadek katastrofy nuklearnej. Ciąża jednej z uczestniczek badań jeszcze bardziej rozdziela Mastersa i Johnson. Margaret poznaje prawdę o swoim mężu. Haas odkrywa, że jego dni w szpitalu mogą być już policzone.
ODCINEK 11 – PHALLIC VICTORIES
Masters stara się działać bez Johnson. Johnson stara się pomóc dr DePaul wypromować jej książkę o zdrowiu kobiet. Gdy Johnson bierze udział w konferencji, Hass opiekuje się dziećmi i wyrównuje rachunki z jej byłym mężem.
ODCINEK 12 – MANHIGH
Masters dokonuje prezentacji badań nad seksualnością swoim współpracownikom i kolegom. Wywołuje ona falę protestów, a Johnson zmaga się ze skutkami. Scully wyjawia Margaret prawdę o sobie, a Hass szuka pracy w Kalifornii.
Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

Masters of Sex

Gatunek

Dramat, Obyczajowy, Serial

Obsada

Bridges Beau Caitlin Fitzgerald, Caplan Lizzy Janney Allison Nicholas D'Agosto, Sheen Michael Teddy Sears

Muzyka

Michael Penn

Czas trwania [min]

649

Studio filmowe

Sony Pictures

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2013

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

4

Napisy

Angielskie, Arabskie, Bułgarskie, Estońskie, Greckie, Hebrajskie, Hindi, Islandzkie, Litewskie, Polskie, Portugalskie, Rumuńskie, Serbskie, Tureckie, Węgierskie

Dźwięk

Angielski 5.1, Polski 5.1, Rosyjski 5.1

Format obrazu

1.78:1, 16:9

Dodatkowo na płycie

• Komentarz audio do pilotażowego odcinka • Reportaż o realizacji serialu Masters of Sex • Reportaże o kreacjach aktorskich - Michael sheen jako Dr Masters i Lizzy Caplan jako Virginia Johnson • Sceny niewykorzystane

Aktualności

Więcej

Masters of Sex (Sezon 1) ×
Masters of Sex (Sezon 1)
Masters of Sex (Sezon 1)
Masters of Sex (Sezon 1)
Masters of Sex (Sezon 1)
Masters of Sex (Sezon 1)
Masters of Sex (Sezon 1)
Masters of Sex (Sezon 1)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]