Nie Ten Człowiek

nr kat.: 1278999 ADD MEDIA
Porównywana do "Rejsu" i "Sprzedawców" komedia absurdu z gwiazdorską obsadą (Adamczyk, Braciak, Frycz, Globisz, Muskała, Pszoniak, Preis, Sapryk,Żurek).
 
 
Utrzymana w groteskowym tonie bezkompromisowa kpina z naszych czasów. Kalejdoskop zabawnych, choć poważnych postaci i sytuacji,  spointowanych swoistym mottem: "w życiu trzeba robić to, co się najbardziej lubi!"
 
 
Prawie trzydziestoletni Kuba decyduje się podjąć pierwszą pracę, zostaje dostawcą zakupów. Nie przypuszcza, że będzie to jeden z najdziwniejszych dni w jego życiu i jak ważną rolę będzie miał tego dnia do spełniania.

Zastosowane technologie

Adamczyk Piotr Aleksander Adamczyk Piotr Aleksander

Braciak Jacek Braciak Jacek

Frycz Jan Frycz Jan

Ogólne

Producent

Add Media

Tytuł oryginalny

Nie ten człowiek

Gatunek

Komedia

Reżyseria

Paweł Wendorff

Obsada

Adamczyk Piotr Aleksander Braciak Jacek Frycz Jan

Scenariusz

Paweł Wendorff, Piotr Chrzan

Muzyka

Zygmunt Konieczny

Czas trwania [min]

88

Kraj produkcji

Polska

Rok produkcji

2010

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Angielskie

Dźwięk

Polski 5.1

Format obrazu

16:9

Region

2

Nie Ten Człowiek
Nie Ten Człowiek ×
Nie Ten Człowiek
Nie Ten Człowiek
Nie Ten Człowiek
Nie Ten Człowiek

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }var $flyerList = $('.b-flyerList');if ($flyerList.length) { $flyerList.addClass('b-posAll');}if ($('.b-account_settings').length) {$('#enp_customer_registration_form_type_current_password').addClass('js-passInput is-password');$('#enp_customer_form_change_password_current_password').addClass('js-passInput is-password');}[/script]