Obcy Kolekcja Blu-ray na 35-lecie filmu

nr kat.: 1255549 IMPERIAL CINEPIX

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

WKROCZ DO ŚWIATA 35 LAT TERRORU SCI-FI!

W 1979 roku, publiczność na całym świecie krzyknęła z przerażenia, kiedy pierwszy film z serii Obcy wdarł się przebojem na duży ekran. Oto teraz wszystkie cztery mrożące krew w żyłach rozdziały sagi dostępne w Antologii Obcego na Blu-ray™ w porażająco wysokiej rozdzielczości! To ekskluzywne kolekcjonerskie wydanie z okazji 35-lecia powstania filmu zawiera specjalne opakowanie inspirowane statkiem Nostromo z pierwszego filmu, a także reprint oryginalnego komiksu Alien, mini plakaty kinowe i nowe karty z reprodukcjami dzieł zmarłego H. R. Gigera, twórcy słynnego potwora, który wszystko zapoczątkował. Poczynając od legendarnego pierwszego filmu, który przedstawia Ellen Ripley (Sigourney Weaver) jako nieustępliwego wojownika walczącego z największym zagrożeniem ludzkości, aż po jej szokujące odrodzenie w filmie Obcy: Przebudzenie - jest to zapierająca dech w piersiach, obowiązkowa kolekcja dla każdego miłośnika gatunku!

6-DYSKOWY ZESTAW ZAWIERA:

OBCY – ÓSMY PASAŻER „NOSTROMO” - Reżyseria Ridley Scott
1979 WERSJA KINOWA I 2003 WERSJA REŻYSERSKA
Terror rozpoczyna się, gdy załoga statku Nostromo odpowiada na sygnał wołania o pomoc pochodzący z opustoszałej planety i odkrywa śmiercionośną formę życia, która wykorzystuje ludzkie ciało do swego rozwoju.

OBCY – DECYDUJĄCE STARCIE - Reżyseria James Cameron
1986 WERSJA KINOWA I 1991 EDYCJA SPECJALNA
Po 57 latach hibernacji i dryfowania w przestrzeni kosmicznej jedyna ocalała po pierwszym spotkaniu z Obcym towarzyszy oddziałowi komandosów w wyprawie ratunkowej na planetę LV-246… tym razem, to wojna.

OBCY 3 - Reżyseria David Fincher
1992 WERSJA KINOWA I 2003 EDYCJA SPECJALNA
Statek Ripley rozbija się na Fiorinie 161 - ponurej pustynnej planecie zamieszkałej przez więźniów tutejszej kolonii karnej o zaostrzonym rygorze. Na pokładzie z Ripley był jednak Obcy… i wkrótce liczba ofiar zaczyna dramatycznie rosnąć!

OBCY – PRZEBUDZENIE - Reżyseria Jean-Pierre Jeunet
1997 WERSJA KINOWA I 2003 EDYCJA SPECJALNA
Od momentu dramatycznej ofiary Ripley minęło 200 lat. Teraz jednak grupa naukowców, klonuje Ripley... a wraz z nią zarodek Obcego, który nosiła w sobie. Chcą w ten sposób stworzyć śmiercionośną broń.

PONAD 60 GODZIN MATERIAŁÓW DODATKOWYCH!

Sigourney Weaver, Michael Biehn, Winona Ryder, Ian Holm, Lance Henriksen
angielski 5.1 DTS-HD-MA, czeski 5.1, węgierski 5.1/angielski 5.1 DTS-HD-MA, czeski 5.1, węgierski 5.1/angielski 5.1 DTS-HD-MA, czeski 5.1, węgierski 5.1/ angielski 5.1 DTS-HD-MA, czeski 5.1, węgierski 5.1

angielski, polskie, czeskie, węgierskie, greckie, portugalskie, serbskie, islandzkie, mandaryńskie, hindi, malajskie, telugu/angielski, polskie, czeskie, węgierskie, greckie, portugalskie, serbskie, islandzkie, mandaryńskie, hindi, malajskie, telugu/angielski, polskie, czeskie, węgierskie, greckie, portugalskie, serbskie, islandzkie, mandaryńskie, hindi, malajskie, telugu/angielski, polskie, czeskie, węgierskie, greckie, portugalskie, serbskie, islandzkie, mandaryńskie, hindi, malajskie, telugu

Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

ALIEN 35TH ANNIVERSARY BD COLLECTION

Gatunek

Fantasy, Horror, Science fiction, Thriller

Czas trwania [min]

ok 440, dodatki 3600

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2014

Właściwości

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

6

Napisy

Angielskie, Polskie

Dźwięk

Angielski

4 na 5

Warto

Na wstępie dodam, że do tej pory byłem posiadaczem wydania kompletnego w wersji DVD. Od niedawna mam w swojej kolekcji kupioną tutaj wersję rocznicową.

Wydanie Rocznicowe na blue-ray od strony zawartości jest z pewnością wartą zakupu pozycją. Obraz jest odświeżony (ktoś naprawdę dobrze się do tego przyłożył) i ogląda się go z niebywałą przyjemnością, tak dużą, że zapomina się o tym, że trzy pierwsze części mają już za sobą trochę lat.
Ilość dodatkowej zawartości może ucieszyć niejednego fana serii - mnóstwo dodatków na płytach, kilka "pocztówek" z grafikami Gigera, papierowy komiks w języku angielskim oraz trzy nieduże plakaty.

Jedyny minus jaki posiada ta wersja to opakowanie, które jest jakimś nieporozumieniem zarówno jeśli chodzi o kultowość serii jaką w nie wsadzono jak i okazję czyli - rocznica. Zarzut dotyczy przede wszystkim zewnętrznego opakowania stylizowanego na śluzę statku - to nie żadne metalowe pudełko czy choćby takie z grubej tektury. Dostajemy cienki, delikatny kartonik, który jestem tego pewien przy częstej eksploracji ulegnie rychłemu zniszczeniu (trzymać daleko od dzieci).

Pozycja warta kupna.

Obcy Kolekcja Blu-ray na 35-lecie filmu ×
Obcy Kolekcja Blu-ray na 35-lecie filmu

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }var $flyerList = $('.b-flyerList');if ($flyerList.length) { $flyerList.addClass('b-posAll');}if ($('.b-account_settings').length) {$('#enp_customer_registration_form_type_current_password').addClass('js-passInput is-password');$('#enp_customer_form_change_password_current_password').addClass('js-passInput is-password');}[/script]