Rio 1 & 2 (2DVD)

nr kat.: 1284885 IMPERIAL CINEPIX

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
Pakiet dwóch filmów:
 
Rio
 
Poczuj rytm... usłysz brzmienie... i uwolnij swojego ducha! Twórcy Epoki Lodowcowej przedstawiają odlotową, animowaną komedię dla całej rodziny. Blu to egzotyczny ptak, który wierzy, że jest ostatnim przedstawicielem swojego gatunku. Jednak kiedy jego właściciel dowiaduje się o Jewel, samiczce tego samego gatunku, obaj wyruszają na spotkanie przygody życia. Mimo, że nigdy nie nauczył się latać, Blu zaprzyjaźnia się z grupą obytych, miejskich ptaków, które pomagają mu odnaleźć odwagę do rozpostarcia skrzydeł i podążenia za przeznaczeniem.
 
Rio 2
 
Witamy w dżunglii.... pełnej zabawy! Wszyscy bohaterowie animowanej przebojowej komedii Rio wracają. Impreza trwa, kiedy Blu (Grzegorz Drojewski), Julia (Agnieszka Dygant) i trójka ich dzieci wyruszają do Amazonii, by maluchy poznały życie dzikich ptaków. Rozpoczyna się pełna muzyki i kolorytu, komiczna przygoda. Kiedy Blu próbuje dopasować się do nowego otoczenia, nagle staje dziobem w dziób z niegodziwym Nigelem (Wiktor Zborowski), knującym intrygę, by się na nim zemścić, a także z najstraszniejszym przeciwnikiem ze wszystkich - teściem!
Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

Rio 1 & 2

Gatunek

Animowany, Familijny, Komedia

Reżyseria

Saldanha Carlos

Obsada

Buzek Agata Drojewski Grzegorz Dygant Agnieszka

Scenariusz

Don Rhymer, Jeffrey Ventimilia, Joshua Sternin, Sam Harper

Czas trwania [min]

189

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2014

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

2

Napisy

Angielskie, Polskie

Dźwięk

Angielski 5.1, Polski 5.1 (dubbing)

Format obrazu

2.40:1, 16:9

Aktualności

Więcej

Rio 1 & 2 (2DVD) ×
Rio 1 & 2 (2DVD)
Rio 1 & 2 (2DVD)
Rio 1 & 2 (2DVD)
Rio 1 & 2 (2DVD)

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]