MediaMarkt - sklep internetowy - RTV, AGD, komputery

Porównywarka (0)
PLN

Roger Waters - The Wall

nr kat.: 1296857
Roger Waters - The Wall

Opis i specyfikacja

Roger Waters, współzałożyciel i główny autor utworów grupy Pink Floyd, łączy epicki rozmach i intrygującą osobowość w ROGER WATERS THE WALL – zapisie koncertu i tego, co działo się za kulisami. Oparty na przełomowym albumie koncepcyjnym, ROGER WATERS THE WALL można określić jako film koncepcyjny: będące dziełem sztuki widowisko, które olśniewa zarówno wirtuozerią trójki muzyków na scenie, jak i przemyśleniami Watersa na temat konsekwencji utraty ojca w wyniku wojny.

Na scenie – a obecnie na ekranie – Waters potrafił zamienić rezultat tych rozważań w sztukę i muzykę. Wraz z ROGER WATERS THE WALL Waters – wraz z innymi muzykami i członkami ekipy – ofiarowuje widowni niezwykły koncert rockowy oraz niezwykłe, pełne refleksji doświadczenie emocjonalne.

Ogólne

Producent

Filmostrada

Tytuł oryginalny

Roger Waters the Wall

Gatunek

Muzyczny

Reżyseria

Sean Evans

Czas trwania [min]

132

Studio filmowe

Universal Pictures

Rok produkcji

2016

Właściwości

Nośnik

Blu-ray

Liczba nośników

2

Napisy

Angielskie, Polskie

Dźwięk

Angielski Dolby Atmos

Format obrazu

Letterbox, 2.40:1, 16:9

Dodatkowo na płycie

Materiały dodatkowe: Wizyta u Franka Thompsona Galerie zdjęć z koncertu: Ateny, Bueno Aires Bonus Disc: Wyczyn Filmy z Facebooka „Comfortably Numb” na żywo w hali O2 (ze specjalnym udziałem Davida Gilmoura) „Outside the Wall” na żywo w hali O2 (ze specjalnym udziałem Davida Gilmoura i Nicka Mansona)

Opinie

Roger Waters - The Wall ×
Roger Waters - The Wall

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy