Porównywarka (0)
PLN

Smerfy - Smerfne opowieści

nr kat.: 1282534
Smerfy - Smerfne opowieści
Smerfy - Smerfne opowieści

Opis i specyfikacja

Najdroższa Mumia
 
Smerfy przeniosły się tym razem na afrykańską pustynię, gdzie w nowo wzniesionej wiosce Pracuś testuje nową szybo-koparkę. Nieopodal, zaś Garghotep i Nicpones usługują kapryśnemu kociemu faraonowi, który nadzoruje pracę niewolników, nad jego nową piramidą. Czy Smerfom uda się uniknąć schwytania w niewolę przez złego władcę?
 
 
Rozbitkowie
 
Smerfetka jest znudzona zwykłym, nudnym, smerfnym życiem i szuka nowych wyzwań. Postanawia się wybrać wraz z przyjaciółmi na niesamowitą, pełną przygód wyprawę na pełne morze. Żeglarzy jednak spotyka sztorm.
 
 
Smerfia Odyseja
 
Tym razem Smerfy trafiają na górę Olimp, gdzie rządzi potężny bóg Zeus. Jest on władcą surowym oraz nieugiętym. Wysyła swego syna na trudną misję odnalezienia złotego runa. Smerfy ochoczo deklarują swoją pomoc.
 
 
Potwór z Mrok-Ness
 
W tej opowieści dowiadujemy się jak ważne jest zaufanie. Ważniak, Ciamajda, Maruda, czy Laluś to przesympatyczne postacie, jednak każdy z nich  jest na swój sposób nieznośny.
 
Ich wady są przyczyną wielu nieporozumień. Wspólne działanie, wyrozumiałość i zaufanie pozwolą pokonać kolejne przeszkody, a nawet  obłaskawić potwora z Mrok Ness.
 
 

Ogólne

Producent

Cass Film

Tytuł oryginalny

Smerfy - Smerfne opowieści

Gatunek

Animowany, Familijny

Czas trwania [min]

ok. 86

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Brak

Dźwięk

Polski (dubbing)

Format obrazu

16:9

Opinie

Smerfy - Smerfne opowieści ×
Smerfy - Smerfne opowieści

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy