Spongebob Kanciastoporty: Gwiazdka

nr kat.: 1251362 IMPERIAL CINEPIX

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Jakie Święta? (odcinek podwójny)
Kiedy w Świąteczny poranek okazuje się, że Święty Mikołaj nie zostawił żadnych prezentów, wszyscy są rozczarowani, zwłaszcza SpongeBob.

Zwłoka
SpongeBob musi napisać wypracowanie. Jednak za każdym razem kiedy zabiera się do pracy, znajduje kolejne wymówki, które sprawiają, że pisanie mu nie wychodzi.

Fałszywy Krab
Chcąc skraść recepturę krabowych burgerów, Plankton przebiera się za Pana Kraba podczas zmiany SpongeBoba. SpongeBob obmyśla próbę, którą tylko prawdziwy Pan Krab może przejść pomyślnie!

Nie dla głupoli
Sandy szykuje się do zimowego snu zostawiając SpongeBobowi i Patrykowi wyraźne wskazówki – mają się trzymać od niej Z DALEKA!

Glizduś
Sandy wyjeżdża i zostawia pod opieką SpongeBoba i Patryka małą gąsienicę. Gdy w nocy gąsienica przeobraża się w motyla, SpongeBob i Patryk są przekonani, że zjadł on Glizdusia, a teraz czyha na nich i resztę mieszkańców Bikini Dolnego!

Burgerowa jazda
SpongeBob ustawia stoisko i sprzedaje kolorowe krabowe burgery, które przynosza mu fortunę!

Przed hibernacją
Tydzień przed zapadnięciem w stan hibernacji, Sandy prosi SpongeBoba, by spędził ten czas z nią. SpongeBob jednak nie jest już w stanie wytrzymać, więc się ukrywa.

Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

Spongebob Squarepants Christmas

Gatunek

Animowany, Familijny

Czas trwania [min]

ok. 112

Seria

Spongebob Kanciastoporty

Kraj produkcji

USA

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

1

Napisy

Brak

Dźwięk

Polski 2.0 (dubbing)

Spongebob Kanciastoporty: Gwiazdka ×
Spongebob Kanciastoporty: Gwiazdka

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]