Porównywarka (0)
PLN

Wędrówki z dinozaurami 3D

nr kat.: 1235578
Wędrówki z dinozaurami 3D
Wędrówki z dinozaurami 3D
Wędrówki z dinozaurami 3D
Wędrówki z dinozaurami 3D

Opis i specyfikacja

Weź udział z całą rodziną w ekscytującej, prehistorycznej podróży i przekonaj się, jak naprawdę wyglądał świat, gdy Ziemią rządziły dinozaury. Najmniejszy z całej paczki, zabawny i sympatyczny Pachyrhinosaurus imieniem Paczi wyrusza w największa przygodę życia. Starając się odnaleźć swoje miejsce w świecie, otoczony przez kochających zabawę przyjaciół, spotyka na swej drodze kilku niebezpiecznych wrogów; musi odkryć w sobie wystarczającą siłę i odwagę, by stawić czoła wyzwaniom, stać się liderem stada... i bohaterem na wieki.

Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

Walking with Dinosaurs 3D

Gatunek

Animowany, Familijny

Reżyseria

Cook Barry, Nightingale Neil

Scenariusz

John Collee

Muzyka

Paul Leonard-Morgan

Czas trwania [min]

87

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2013

Właściwości

Nośnik

Blu-ray 3D

Film w 3D

TAK

Liczba nośników

1

Napisy

Angielskie, Francuskie, Polskie, Serbskie, Tureckie, Włoskie

Dźwięk

Angielski 5.1 DTS-HD-MA, Francuski 5.1 DTS, Polski 5.1 Dolby Digital, Serbski 5.1 Dolby Digital, Turecki 5.1 Dolby Digital, Włoski 5.1 DTS

Format obrazu

2.39:1, 16:9

Dodatkowo na płycie

MATERIAŁY DODATKOWE w wersji oryginalnej, z polskimi napisami* • Dopasuj odgłosy (2D) • Przewodnik po świecie dinozaurów* (2D)- odkryj sekrety wielkich gadów dzięki temu interaktywnemu przewodnikowi i zostań dino-ekspertem • Czasy kredy (3D) - Zagłęb się w prehistorycznym okresie kredy ery mezozoicznej i posłuchaj, jak to naprawdę było, dzięki specjalnej wersji filmu bez dialogów. • Interaktywna mapa (2D) • Ciekawostki (2D) • Nickelodeon Orange Carpet Dino Rap (2D) • Zwiastun kinowy (2D)

Opinie

5/5

epdf

Świetna komedia familijna

Polecam film dla całej rodziny. Świetna komedia animowana. Film pomimo komedianckiej formy, ukazuje świat dinozaurów, ale jednocześnie wskazuje na siłę współpracy z innymi członkami społeczności. Nie chcę zdradzać zbyt wiele, ale kluczem zrozumienia jest zestawienie zachowania małego Paczi z zachowaniem jego ojca, w sytuacji zagrożenia.

Opinia potwierdzona zakupem
Wędrówki z dinozaurami 3D ×
Wędrówki z dinozaurami 3D
Wędrówki z dinozaurami 3D