Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1

nr kat.: 1255550 IMPERIAL CINEPIX

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność

Opis o boxu
POSTAW NA NAJLEPSZĄ GRUPĘ ZIELONYCH ŻÓŁWI! Dołącz do czwórki super gości;  Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo, którzy przemierzają ulice Nowego Jorku i nie wahają się stanąć twarzą w twarz z niebezpiecznymi nowymi i dawnymi wrogami. Przygotuj się na ciągłe bitwy, a to z Kraangami, albo mechanicznymi drapieżnikami, to znowu aligatorem mutantem, a nawet z samym złowieszczym Shredderem. Cztero-dyskowa kolekcja zawiera wszystkie przygody Sezonu 1, łącznie 24 odcinki nieustającej akcji Ninja!

Poszczególne część:

Dołącz do czwórki super gości;  Leonardo, Donatello, Raphael i Michelangelo, którzy przemierzają ulice Nowego Jorku i nie wahają się stanąć twarzą w twarz z niebezpiecznymi wrogami. Przygotuj się na ciągłe bitwy, a to z Kraangami, albo mechanicznymi drapieżnikami, to znowu aligatorem mutantem, a nawet z samym złowieszczym Shredderem.TO JEST TOTALNA ROZGRYWKA Z KRAANGAMI! Żółwie odkrywają tajną kwaterę obcych najeźdźców. Sądzą, że to Kraangowie, ale nie tylko! Przyjdzie im się zmierzyć z wrogami, wśród których jest Król szczurów, Cyberkaraluch i żądny zemsty Baxter Stockman.

PRZYGOTUJ SIĘ NA NIEUSTANNĄ AKCJĘ NINJJA
... gdy Żółwie unikają ukąszenia przez kontrolującą umysły pasożytniczą osę i uciekają z aresztu Kraangów, co w efekcie prowadzi do ostatecznego starcia w dwu-częściowy finałowym odcinku, którego nie można przegapić!


WYCHODZĄC ZE SWEJ KRYJÓWKI W KANAŁACH po raz pierwszy, Wojownicze Żółwie Ninja są gotowe na spotkanie z nieprzyjaznym otoczeniem ulic Nowego Jorku. czekają, by stanąć twarzą w twarz z wrogami bardziej niebezpiecznymi (i posmakować pyszniejszej pizzy), niż mogliby sobie wyobrazić!

Ogólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1

Gatunek

Animowany, Familijny, Przygodowy

Czas trwania [min]

nie podano

Seria

Wojownicze Zółwie Ninja

Studio filmowe

Paramount

Kraj produkcji

USA

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

4

Napisy

Brak

Dźwięk

Polski (dubbing)

Aktualności

Więcej

Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1 ×
Wojownicze Żółwie Ninja, Sezon 1

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]