Woody Allen Kolekcja 4DVD

nr kat.: 9232278 IMPERIAL CINEPIX
BANANOWY CZUBEK

W drugim swoim filmie, scenarzysta, reżyser i aktor, mistrz komedii Woody Allen wynosi parodię na całkiem nowe poziomy! Od relacji międzyludzkich, po dyktatury, Bananowy czubek porusza wszystkie tematy w jedyny, błyskotliwy i charakterystyczny dla twórcy sposób! Zobacz w jaki sposób szybki, cięty humor, rozbrajające skecze i kalejdoskop postaci tworzą „wyjątkowy i inspirująco komiczny artyzm” (Look Magazine)

.
Poznajcie Fieldinga Mellisha (Allen), mężczyznę jakich mało. Jego życie dotychczas toczyło się bardzo równomiernie. Praca w charakterze testera żywnościowego łączyła się z kwitnącą miłością pomiędzy nim a Nancy. Wszystko zmieniło się z chwilą, gdy kobieta postanowiła zakończyć znajomość i rzucić Fieldinga. By przetrawić rozstanie, udaje się on do republiki San Marcos, gdzie zamiast wakacji czekają na niego wojujący rebelianci. Co więcej, kiedy przywódca buntu traci zmysły, to właśnie Mellish zostaje wybrany na nowego dyktatora, któremu powierzona zostaje misja ocalenia kraju. Na domiar złego, do akcji wkracza FBI ...z kajdankami i nakazem aresztowania!

Zobacz jeden z najzabawniejszych filmów mistrza, w którym znajdziesz prawdziwy popis jego umiejętności aktorsko-reżyserskich łączących się podczas najbardziej zabawnego samo-przesłuchania w historii kina!

DVD SELL
5903570134104    00000
17230PL
79 min.

FILM Z POLSKIM LEKTOREM

Format obrazu: 1.85:1; 16x9  LBX

Audio: angielski mono, polski mono, węgierski mono
Napisy: polski, grecki, hebrajski, węgierski, portugalski, rumuński, serbski

WSZYSTKO, CO ZAWSZE CHCIELIŚCIE WIEDZIEĆ O SEKSIE, ALE BALIŚCIE SIĘ ZAPYTAĆ.

Woody Allen – reżyser, autor scenariusza i jedna z gwiazd w filmie Wszystko co zawsze chcieliście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać prezentuje swoje satyryczne spojrzenie na sprawy seksu, a także prześmiewa się z różnych stylów i technik filmowych. - jest to znakomity przykład szydzenia z mediów i propagowanych przez nie wartości moralnych. Scenariusz oparty jest na książce doktora Davida Reubena pod tym samym tytułem i w swym filmie Allen udziela zabawnych odpowiedzi na pytania postawione przez dobrego doktora.

W szeregu nowelek filmowych budujących cały film występuje plejada gwiazd a wśród nich obok niepowtarzalnego Woody Allena możemy podziwiać Johna Carradine’a, Gene’a Wildera, Burta Reynoldsa czy Tony’ego Randalla.

DVD SELL
5903570134258    00000
17271PL
84 min.

FILM Z POLSKIM LEKTOREM

Format obrazu: 1.85:1; 16x9  LBX

Audio: angielski mono, polski mono, węgierski mono
Napisy: polski, chorwacki, czeski, grecki, hebrajski, węgierski, słoweński, rumuński, szwedzki

ŚPIOCH

Jeden z najsłynniejszych filmów Woody’ego Allena - mistrza komedii i ciętej riposty!. Śpioch stanowi „cudaczną mieszankę nowojorskich neuroz, rozbrajających gagów, niedorzeczności rodem z  Alicji w krainie czarów i wspaniałej, ostrej satyry” (Los Angeles Herald-Examiner). W filmie, pierwszy raz u Allena, występuje Diane Keaton!

Kiedy przypadkowo zahibernowany Miles Monroe (Woody Allen) budzi się po 200 latach, odkrywa, że przyszłość wcale nie jest tak jasna, jak kiedyś myślał - kobiety są oziębłe, mężczyźni to impotenci, a światem rządzi dyktator - bezcielesny nos. Ścigany przez policję i zwerbowany przez rebeliantów, by udaremnić próbę sklonowania tyrana, spotyka piękną i niezbyt utalentowaną poetkę Lunę (Keaton). Gdy Miles zostaje schwytany przez agentów rządowych i zaprogramowany tak, by  wierzył, że jest Miss Ameryki, to właśnie Luna musi go uratować, poprowadzić rebeliantów i utrzeć nosa... nosowi.

DVD SELL
5903570134203    00000
19808PL
73 min.

FILM Z POLSKIM LEKTOREM

Format obrazu: 1.85:1 4x3  LBX

Audio: angielski mono, polski mono, węgierski mono
Napisy: polski, grecki, hebrajski, portugalski, serbski

MIŁOŚĆ I ŚMIERĆ

Pomysły Woody’ego Allena nie mają końca. W swoim piątym całkowicie autorskim obrazie twórca zwraca się ku literaturze rosyjskiej tworząc jeden z najbardziej zabawnych filmów w swojej karierze. Zobacz „wspaniale rozśmieszającą i cudownie eklektyczną esencję rosyjskiej duszy” (New York Magazine), która po raz kolejny udowadnia, że „Allen jest prawdziwym geniuszem komedii” (Cosmopolitan).

Tchórzliwy  uczony Boris Grushenko (Allen) od lat kocha się w przeuroczej Sonii (Diane Keaton). Jednocześnie czuje ogromną niechęć do  służby wojskowej Kiedy jednak jego wybranka planuje poślubić śmierdzącego sprzedawcę śledzi, Boris wstępuje do armii i rusza na wojnę z Napoleonem. Powraca jako bohater wojenny lecz bez grosza przy duszy i, o dziwo, Sonia godzi się za niego wyjść. Przed nimi iście bogate życie: kontemplacje filozoficzne, celibat i najbardziej wykwintne posiłki ... ze śniegu. Gdy francuskie wojska wkraczają do Rosji, a Sonja wpada na pomysł zamachu na Napoleona – to właśnie Boris przekonuje się, że Bóg jest przeceniony, w zaświatach brakuje damskiego towarzystwa, a anioł śmierci jest niegodny zaufania!

DVD SELL
5903570134142    00000
17342PL
78 min.

FILM Z POLSKIM LEKTOREM

Format obrazu: 1.85:1; 16x9  LBX

Audio: angielski mono, polski mono, węgierski mono
Napisy: polski, grecki, hebrajski, węgierski, portugalski, rumuński, serbskiOgólne

Producent

Imperial Cinepix

Tytuł oryginalny

Woody Allen Collection 1 4DVD Pack

Gatunek

Dramat, Komedia, Komedia romantyczna

Reżyseria

Allen Woody

Czas trwania [min]

79, 84, 73, 78

Właściwości

Nośnik

DVD

Liczba nośników

4

Napisy

Polskie

Dźwięk

Angielski, Polski

Aktualności

Więcej

Woody Allen Kolekcja 4DVD
Woody Allen Kolekcja 4DVD ×
Woody Allen Kolekcja 4DVD

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]