Uchwyty bateryjne (1)

Filtruj

Uchwyt bateryjny NIKON MB-D14 (VFC00301)

Dostępny!

Dostawa od 0,-

Gdzie kupić

9 9 9 ,-

Zadzwoń

20 40 100 ilość produktów

Aktualności Więcej

Popularność materiałów 4K, z dnia na dzień robi się coraz większa. A to dlatego, że możliwość ich oglądania przestaje być przywilejem dostępnym dla nielicznych. Rośnie liczba sprzedawanych telewizorów 4K, a także komputerów czy konsol, zdolnych do odtwarzania rozdzielczości Ultra HD.

Uchwyty bateryjne (np. firm Hahnel i Canon) to akcesoria fotograficzne, które gwarantują wydajniejsze zasilanie akumulatorowe i większy komfort podczas robienia zdjęć. Akumulator, który dostajemy razem z lustrzanką nie zawsze jest w stanie sprostać naszym wymaganiom. Aby uniknąć przykrej niespodzianki w postaci rozładowania się baterii w najmniej odpowiednim momencie, warto zainwestować w uchwyty bateryjne (gripy). Jak bardzo skuteczne jest takie rozwiązanie? Uchwyt bateryjny jest w stanie nawet podwoić czas pracy na zasilaniu akumulatorowym. Jak to możliwe? Uchwyty bateryjne posiadają np. dwa dodatkowe akumulatory. W zrobieniu większej liczby zdjęć na jednym ładowaniu w najbardziej ekstremalnych przypadkach pomoże również alternatywa w postaci możliwości wykorzystania kilku (np. czterech lub sześciu) standardowych baterii typu AA. Uchwyty bateryjne nie ograniczają się jednak wyłącznie do usprawniania zasilania akumulatorowego. Podobnie jak model Canon BG-E11 mogą one również znacząco ułatwić robienie zdjęć w orientacji pionowej. Możemy znaleźć na nich duplikaty m.in. przycisku spustu migawki i autofokusa. Dzięki temu uchwyty bateryjne pomogą w robieniu zdjęć na wydarzeniach sportowych i portretów.

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy

Loader...
pixel Uchwyty bateryjne
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant'); if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]