Aparat OLYMPUS PEN E-PL7 + 14-42mm Czarny

nr kat.: 853749465

Produkt chwilowo niedostępny

Dostępność
5 na 5

Jestem bardzo zadowolony z tego co udało mi sie kupić. NIby trochę o nim wcześniej przeczytałem, ale jego zalet jest wiele. Od malego ale dobrego zoomu, do wytrzymałego akumulatora i lampy błyskowej, dzieki ktorej zdjęcia są jeszcze lepsze

5 na 5

Sama jesteś \"mega zoom\". Zoom jest x3 i to bardzo dobrze, bo dobry obiektyw nie może mieć dużego zoomu. To nierealne przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów. Zacytuję pewnego blog\'a: \"Obiektyw z zoomem powyżej x10 musiałby być wielkości snopowiązałki i ważyć tonę\". Z pewnością robi świetne zdjęcia na niewielkie odległości (z wieży widokowej na szczycie góry nie zrobisz ładnego zdjęcia drugiej wieży widokowej, bo ten obiektyw \"widzi\" na niewielkie odległości), ale z pewnością robi świetne portrety i daje szeroki kąt (panoramę) zdjęć. Sam się nad nim zastanawiam... a na litość boską, ludzie... przestańcie \"zoomować\", zoom to dobra bajka dla dzieci.

5 na 5

Olympus i tylko Olympus. Ta firma jest niezawodna i daje świetne warunki gwarancyjne. Kupiłem ten model przed swiętami i jestem mega zadowolony. Polecam każdemu!

Więcej opinii

RATY ONLINE - umowa kredytowa nawet w 15 minut od złożenia wniosku.

RRSO 0%

Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank

  • Minimum formalności 1
  • Okres kredytowania nawet do 50 m-cy
  • Szybka decyzja kredytowa - nawet 15 min od złożenia wniosku
  • Bezpieczeństwo finansowe - możliwość skorzystania z ubezpieczenia 2
  • Cała procedura odbywa się on-line. Wygodnie i bezpiecznie. Z domu!
  • 1Zapytaj doradcę o kredyt na podstawie deklaracji o dochodach.

    2Zawarcie umowy ubezpieczenia jest dobrowolne. Ochronę ubezpieczeniową zapewnia CNP Santander Insurance Life DAC z siedzibą w Dublinie (Irlandia). Wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności Towarzystwa Ubezpieczeniowego zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU), dostępnych na www.santanderconsumer.pl/ubezpieczenia.

    Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 0% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 6.11.2017 r.

Oblicz wysokość raty

RATY W MARKECIE! W celu uzyskania kredytu udaj się do Punktu Obsługi Klienta Santander Consumer Bank S.A. znajdującego się w naszym markecie.

O szczegóły zapytaj pod nr tel. 71 358 22 66 (koszt wg stawki operatora) lub sprawdź na stronie www.santanderconsumer.pl

Aktualności

Więcej

Aparat OLYMPUS PEN E-PL7 + 14-42mm Czarny ×
Aparat OLYMPUS PEN E-PL7 + 14-42mm Czarny

Koszt dostawy:

Zmień kod pocztowy

Gdzie kupić?
Sprawdź dostępność produktu w Twojej okolicy
pixel
[script]var $productVariant = $('.js-product-variant');if ($productVariant.length) { $productVariant.each(function() { var $this; $this = $(this).find('img'); $this.error(function() { $this.attr({ 'src': $this.attr('data-src-gallery') }); }).attr({ 'src': $this.attr('data-src-filemanager') }); }); $productVariant.on('click', function() { enp.APP.bundles.loader.loadingShow(); }); }[/script]