Porównywarka (0)
PLN

Aparat PANASONIC DMC-FZ2000EP-K

nr kat.: 1330875
Aparat PANASONIC DMC-FZ2000EP-K
Aparat PANASONIC DMC-FZ2000EP-K
Aparat PANASONIC DMC-FZ2000EP-K
Aparat PANASONIC DMC-FZ2000EP-K
40 zł taniej w Klubie MediaMarkt.
  • Rozdzielczość efektywna [mln punktów]: 20.1
  • Maks. rozdzielczość filmów: 4K Ultra HD
  • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • Ogniskowa [mm]: 8,8 - 176
  • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

Uniwersalny aparat hybrydowy Panasonic FZ2000 to najlepsze rozwiązanie dla miłośników fotografii, którzy chcą utrwalać chwile spędzone w podróży, otoczeniu przyrody, a także fascynują się fotografią uliczną. Duża powierzchnia matrycy i zaawansowany system stabilizacji obrazu ułatwiają robienie pięknych, wysokiej jakości zdjęć.
Matryca

W aparacie wykorzystano matrycę MOS o rozdzielczości 20,1 Mpix i dużej powierzchni (przekątna wynosi 1”). Te parametry zapewniają niezwykle dokładną reprodukcję obrazu, nawet w najdrobniejszych szczegółach.
Zoom bez utraty jakości

Zostaw to co niepotrzebne. Z aparatem Panasonic FZ2000 zyskujesz dostęp do 20x zoomu optycznego, który bez utraty jakości pozwoli na duże zbliżenie tego najważniejszego fragmentu kadru.
Funkcjonalna obsługa

Duży, 3” calowy ekran z funkcją dotyku wspomaga wygodne korzystanie z zaawansowanych funkcji kompaktu. Komfort obsługi dopełnia możliwość ustawienia wyświetlacza pod odpowiednim kątem.
Funkcje 4K

Panasonic FZ2000 umożliwia nagrywanie wysokiej jakości filmów w jakości 4K. Z kolei funkcja 4K Photo daje Ci wolną rękę w zakresie doboru jednego, odpowiedniego ujęcia z serii zdjęć.
Nieporuszone zdjęcia

System 5-osiowej stabilizacji obrazu Dual I.S. zapewnia absolutny bezruch na Twoich fotografiach i brak skoków kadru w trakcie nagrywania filmów.