Aparat SAMSUNG WB350F Czarny

- Rozdzielczość efektywna [mln punktów]: 16.3
- Maks. rozdzielczość filmów: Full HD (1920 x 1080)
- Zobacz pełną specyfikację
Rekomendowane produkty
Opis i specyfikacja
Zastosowane technologie
Karta microSD
Karta microSDHC
Karta microSDXC
Full HD (1920 x 1080)
2.0 (Hi-Speed)
Matryca
-
Typ matrycy
-
BSI-CMOS
-
Rozmiar matrycy
-
1/2.3
-
Rozdzielczość efektywna [mln punktów]
-
16.3
Obiektyw
-
Obiektyw
-
Samsung
-
Typ obiektywu
-
Zmiennoogniskowy
-
Zoom optyczny
-
21
-
Zoom cyfrowy
-
5
-
Maksymalna przysłona
-
f/2.8 - f/5.9
-
Ogniskowa min. (ekw. dla 35mm)
-
23
-
Ogniskowa maks. (ekw. dla 35 mm)
-
483
-
Minimalna odległość (normal) [cm]
-
80
-
Minimalna odległość (makro) [cm]
-
10
-
Ustawienie ostrości
-
Automatyczne
-
Inne
-
Zoom inteligentny: x2
Lampa błyskowa
-
Rodzaj lampy
-
Wbudowana - podnoszona
-
Tryby pracy lampy
-
Auto z redukcją czerwonych oczu, Automatyczny, Błysk wypełniający, Redukcja czerwonych oczu, Wolna synchronizacja, Wyłączona
-
Zasięg (szeroki kąt) [m]
-
0.3 - 4.1
-
Zasięg (tele) [m]
-
0.5 - 2.9
-
Inne
-
Czas ładowania lampy - do 4 s
Podgląd zdjęć
-
Typ ekranu
-
TFT LCD
-
Cechy ekranu
-
Dotykowy
-
Przekątna ekranu [cal]
-
3
-
Rozdzielczość ekranu [tys. punktów]
-
460
Zapis danych
-
Nośnik danych
-
Karta microSD Karta microSDHC Karta microSDXC
-
Format zapisu zdjęć
-
JPEG
-
Maks. rozdzielczość zdjęć
-
4608 × 3456
-
Format zapisu filmów
-
MP4, MPEG4
-
Maks. rozdzielczość filmów
-
Full HD (1920 x 1080)
-
Rejestrowanie dźwięku
-
AAC-LC, TAK
-
Inne
-
Audio: AAC
Funkcje
-
Stabilizator obrazu
-
Optyczny (w obiektywie)
-
Automatyka ostrości (AF)
-
Centralny, Dotykowy AF, Manualny (MF), Multi, Śledzenie ostrości, TTL, Wykrywanie twarzy
-
Samowyzwalacz
-
2 sekundy, 10 sekund
-
Efekty kolorów
-
Klasyczne, Miniatura, Paleta 1, Paleta 2, Paleta 3, Paleta 4, Retro, Rybie oko, Szkic, Winietowanie
-
Odtwarzanie/modyfikowanie
-
TAK
Ekspozycja
-
Czułość
-
Auto, 80 - 3200
-
Czas naświetlania [s]
-
1/2000 - 1/8
-
Pomiar światła
-
Centralnie ważony, Multi, Punktowy, Wykrywanie twarzy
-
Tryby ekspozycji
-
Priorytet migawki (S), Priorytet przysłony (A), Program AE, Ręczna Ekspozycja (M)
-
Korekcja ekspozycji
-
-2EV do +2EV z krokiem co 1/3EV
-
Inne
-
Czas naświetlania program: 1 - 1/2000 s, manualny: 16 - 1/2000 s
Balans bieli
-
Balans bieli
-
Automatyczny, Światło dzienne, Światło żarowe, Świetlówka H, Ustawiany, Zachmurzenie
Techniczne
-
USB
-
TAK
-
Standard USB
-
2.0 (Hi-Speed)
Fizyczne
-
Wysokość [mm]
-
65.1
-
Szerokość [mm]
-
113.6
-
Głębokość [mm]
-
25
-
Waga [g]
-
216
Opinie
Jak na aparat kompaktowy można z czystym sumieniem polecić , robi bardzo ładne zdjęcia , posiada duży zakres funkcji i ustawień. Zależało mi na dużym zoomie w kompakcie i aparat spełnił moje oczekiwania. Bardzo fajną rzeczą jest możliwość połączenia aparatu z telefonem czy komputerem przez WIFI. Aparat bardzo poręczny i wygodnie się go trzyma. Bateria pozwala zrobić dość dużą ilość zdjęć.
Świetny aparat - szczerze polecam. Mnóstwo przydatnych funkcji zwłaszcza jak się ma małe dzieci (i nie tylko). Robimy mnóstwo zdjęć a rozesłanie ich do babci :) i ciotek :) zajmuje kilka sekund z wi-fi. Doskonale sprawdza się nam również jako \"elektroniczna niania\" jak wychodzimy wieczorami mamy podgląd na to co się dzieje w pokoju dzieci (a dziadkowie mogą spokojnie spać piętro niżej). No i ten dotykowy ekran też sprawia wrażenie niezwykłego aparatu dla zwykłych ludzi. Dobra jakość zdjęć, zgrabny, lekki i w przystępnej cenie.
Bardzo ciekawa propozycja wśród kompaktów. Duży zakres ogniskowych, jasność obiektywu i dobra jakość zdjęć to atuty aparatu. Możliwość pracy w trybach manualnych, także może cieszyć. Ogólne wrażenia po kilkunastu dniach użytkowania bardzo pozywywne i można polecić jego zakup amatorom fotografii poszukującym małego lekkiego kompaktu, a ja takiego szukałem. Spośród tych co dotychczas posiadałem (a miałem ich kilka) ten naprawdę wydaje się najlepszy. Szkoda tylko, że nie posaiada odchylanego monitora. Dobry w domu, na spacerze i w podróży ;-)
Kupiony jako prezent dla kolegi który jest z niego zadowolony.
Szrot. Przy robieniu zdjęć wyświetla jakieś bzdury na LCD o programie jaki jest włączony. Serwis kazał użyć resetu i ma się wszystko naprawić (serwis Samsunga) resetowałem 20 razy. Serwis nie kompetentny. Drugi raz i ostatni popełniłem błąd kupując coś Samsunga. Smartfon S7710 za 700 zł chodzi jak czołg wolny. Zanim wybierze z książki telefonicznej zapominam po co dzwonię do danej osoby. Przestrzegam i ostrzegam
Witam. Bardzo fajny aparat ! Jakość zdjęć za tą cene - super! Bardzo szybka obsługa, funkcja niani idealna dla kogoś kto ma małe dziecko.
Polecam!!
Super aparat do wszelkich zdjęć w plenerze oraz na przyjęciach i imprezach. Super styl, solidna obudowa oraz wszystkie możliwe w kompaktach ustawienia ręczne. Od ręki możemy wysyłać zdjęcia do znajomych poprzez maila, na FB, YT i inne bezpośrednio z aparatu bez kabli i przenoszenia na PC. Jakość obiektywu po prostu świetna. Po analizie aparatów w tym segmencie jedyny aparat który ma w/w parametry i do tego jasność obiektywu od 2.8 super jasności w tym segmencie. ostatnio użytkowałam Panasonica, Samsunga i Nikona z kompaktów, a teraz jestem b.zadowolona z tego aparatu, bo łączy cechy wszystkich moich dotychczasowych.
Janek
super zakup jestem w pelni usatysfakcjonowany