Porównywarka (0)
PLN

Dron DJI Mavic Air Arktyczny Biały

nr kat.: 1366422
Dron DJI Mavic Air Arktyczny Biały
Dron DJI Mavic Air Arktyczny Biały
Dron DJI Mavic Air Arktyczny Biały
Dron DJI Mavic Air Arktyczny Biały
Dron DJI Mavic Air Arktyczny Biały
Dron DJI Mavic Air Arktyczny Biały
 • Czas działania [min]: 21
 • Kamera: W zestawie
 • Maksymalna prędkość: 68,4 km/h
 • GPS: GNSS (GPS + GLONASS)
 • Sterowanie: Kontroler , Smartfon
 • Zobacz pełną specyfikację

Opis i specyfikacja

199712 DJI Mavic Air Artic White Biały Dron

Dron DJI Mavic Air Artic White Biały

DJI Mavic Air to ultra-przenośny i inteligentny dron, który może Ci towarzyszyć podczas każdej podroży. Ma ulepszoną składaną obudowę, waży zaledwie 430 g i zapewnia czas lotu do 21 minunt. DJI Mavic Air da Ci dostęp do dotąd nieznanych możliwości i mobilność.

Panoramy sferyczne 32 MP

DJI Mavic Air ma funkcję panoram sferycznych, umożliwiających wykonanie fotografii o łącznej rozdzielczości 32 MP. Kamera w dosłownie kilka sekund automatycznie łączy 25 fotografii, tworząc idealnie wykonaną panoramę.

Nagrania 4K 100 Mb/s

Mavic Air nagrywa filmy w jakości 4K 30 fps, 100 Mb/s bitrate'u, pozwalając na uchwycenie każdej sekundy w jakości ULTRA HD.

Materiał w zwolnionym tempie

Obsługa nagrywania w zwolnionym tempie w rozdzielczości 120 klatek na sekundę pozwala zarejestrować wszystkie wyjątkowe przygody.

Zdjęcia HDR

Nowe algorytmy HDR pomagają dobrać właściwe ustawienia ekspozycji w zależności od warunków oświetleniowych. Prześwietlone lub ciemne obszary są przetwarzane tak, by uzyskać bardziej naturalne przejścia, natomiast przyspieszanie DSP pozwala na bardziej wydajne fotografowanie.

Doskonała kamera

Ulepszony 3-osiowy gimbal z kamerą 4K zapewnia zapis wideo w najwyższej jakości z szybkością zapisu 100 Mb/s. Zminimalizowanie wibracji kątowych do 0,005° umożliwia uzyskanie krystalicznie czystego obrazu bez najmniejszych drgań. Kamera DJI Mavic Air wyposażona jest w 12-megapikselową matrycę CMOS 1/2.3" i obiektyw z otworem przysłony f/2.8 oraz ogniskową 24mm (odpowiednik 35mm), zapewniając niesamowitą jakość zdjęć i wideo.

Pamięć wewnętrzna 8 GB

Dron został wyposażony w pamięć wewnętrzną o pojemności 8 GB, z możliwością rozbudowy do 128 GB przy użyciu kart Micro SDXC. Zastosowaniu technologii USB 3.0. pozwala na szybki transfer plików.

Przemyślana konstrukcja

Dopracowana konstrukcja pozwala na szybkie i bezpieczne składanie obudowy drona. Wykonane ze stopu magnezu ramki chronią siedem pokładowych kamer, otwory wentylacyjne usprawniają odprowadzanie ciepła, natomiast główna kamera z gimbalem jest cofnięta, dla jeszcze lepszej ochrony.

Składana aparatura sterująca

Aparatura sterująca ze składaną, niskoprofilową i ergonomiczną konstrukcją z uchwytem do smartfona została wyposażona w zdejmowane drążki, które można przechować wewnątrz kontrolera.

ActiveTrack

System wykrywa jednocześnie do 16 obiektów – wybierz ten, który ma być śledzony. Funkcja ActiveTrack podąża za celem, nawet gdy biegnie, skacze lub jedzie na rowerze.

QuickShots

Wykonaj kinowe ujęcia – wystarczy zaledwie jedno kliknięcie w aplikacji, bez potrzeby zastanawiania się nad sposobem tworzenia ujęcia. Wybierz jeden z sześciu dostępnych scenariuszy — Rocket, Dronie, Circle, Helix, lub nowe funkcje Asteroid oraz Boomerang. Pochwal się swoim kreatywnym materiałem filmowym w mediach społecznościowych, udostępniając swoje nagranie bezpośrednio przez aplikację DJI GO 4.

SmartCapture

Intuicyjny tryb SmartCapture to nowy, interaktywny sposób ręcznego sterowania DJI Mavic Air. Uruchom i steruj dronem za pomocą gestów dłoni. Robienie zdjęć i nagranie filmów jeszcze nigdy nie było tak proste.

TapFly

Jeśli chcesz skupić się tylko na swoim ujęciu, wybierz tryb TapFly w aplikacji mobilnej. Pozwoli Ci to na przeprowadzenie lotu w dowolne miejsce na ekranie urządzenia. TapFly działa w scenariuszach: Forward, Backward, Free i Coordinate, prędkość lotu możesz dostosować do indywidualnych potrzeb.

FlightAutonomy 2.0

System czujników Flight Autonomy 2.0, korzystający z zaawansowanej technologii VIO, składa się z głównej kamery, przednich, tylnych i dolnych podwójnych czujników wizyjnych, dolnych czujników na podczerwień, dodatkowych modułów IMU oraz grupy procesorów. Dzięki temu system zbiera i przesyła informacje z zewnętrznego środowiska do procesora o wysokiej wydajności, co w rezultacie przekłada się na jeszcze bardziej precyzyjny zawis i jakość lotu.

Technologia VIO

Połączenie technologii VIO i nowego algorytmu pozycyjnego, pozwoliło na podwojenie precyzji pozycjonowania Mavica Air. Technologia VIO określa lokalizację drona, kalkulując jego prędkość i orientację w czasie rzeczywistym, a także dokonuje precyzyjnych pomiarów jego pozycji podczas zawisu lub lotu z dowolną prędkością. Zakres pracy systemu pozycjonowania wynosi od 0,5 do 30 m. Wykorzystanie technologii VIO pozwoliło dodatkowo na lepsze działanie Mavica Air w pomieszczeniach, dzięki dokładniejszemu zawisowi i zwiększonej czułości na ruchy drążka aparatury..

Precyzyjna mapa lotu 3D

Zaawansowany system czujników określa lokalizację Mavica Air z dokładnością i precyzją. Przetwarzając dane z siedmiu kamer, czujników podczerwieni i modułu IMU, Mavic Air tworzy mapę 3D środowiska w czasie rzeczywistym, zwiększając bezpieczeństwo lotu.

Zaawansowany system wspomagania operatora (APAS) APAS, czyli zaawansowane systemy wspomagania operatora (Advanced Pilot Assistance Systems) pozwala na ominięcie przeszkody znajdującej się przed lub za dronem.

Wysoka redundancja

System Flight Autonomy 2.0 posiada dodatkowe moduły zwiększające bezpieczeństwo lotu Mavica Air. W przypadku zakłóceń pracy kompasu, kompas wizyjny pomaga określić kierunek lotu systemowi nawigacji. Jeżeli tylko czujniki z jednej strony funkcjonują prawidłowo, dron nadal będzie w stanie prawidłowo wyznaczyć swoją pozycję. W dronie wykorzystano dwa zestawy algorytmów na dwóch osobnych fizycznych platformach. Gdy błąd występuje w jednym z nich to drugi przejmuje sterowanie i zapewnia pełną funkcjonalność urządzenia.

Ulepszona funkcja RTH

W Mavicu Air rozwinięto istniejący system RTH (Return To Home), dron zawsze wybierze najbezpieczniejszą trasę powrotną do domu. Dzieje się tak dzięki zapisywaniu swojej trasy lotu w czasie rzeczywistym. Jeśli dron utraci sygnał, to poleci w stronę zapisanego punktu startowego, aż do uzyskania ponownego połączenia. W przypadku wykrycia przeszkody Mavic Air wybierze najlepszą drogę, tak, by ją ominąć na danej wysokości. W celu zapewnienia większej precyzji lądowania dron porówna obrazy podłoża z tymi zarejestrowanymi podczas startu. Podczas automatycznego lądowania Mavic Air skanuje teren w czasie rzeczywistym, ostrzeże użytkownika i jeśli wykryje pod sobą wodę lub inną przeszkodę – zawiśnie.

Cechy:

 • Sferyczne Panoramy 32 MP
 • Składana Konstrukcja
 • 3-Osiowy Gimbal Kamera 4K
 • 3-Kierunkowe Wykrywanie Przeszkód
 • SmartCapture
 • Do 21-Minut lotu

Techniczne

Sterowanie

Kontroler, Smartfon

Silniki

4

Tryby lotu

Active Track, Funkcje QuickShot: Rakieta, Dronie, Kółko, Helisa, Asteroid i Bumerang, Śledzenie obiektu, TapFly

Czas działania [min]

21

Maksymalna prędkość

68,4 km/h

Maksymalna prędkość wznoszenia [m/s]

4

Maksymalna prędkość opadania [m/s]

3

Maksymalna wysokość lotu [m]

5000

Pamięć

Karta microSD, 8 GB

GPS

GNSS (GPS + GLONASS)

USB

Tak

Pozostałe cechy

Rozpoznawanie gestów, SmartCapture

Zasilanie

Akumulator

Inne

Maks. wysokość n.p.m 5000 m;

Kontroler/Nadajnik

Częstotliwość pracy

2.4GHz, 5.8 GHz

Zasilanie

Akumulator

Kamera

Kamera

W zestawie

Obiektyw

f/2.8

Matryca

1/2.3″ CMOS

Rozdzielczość przetwornika [mln punktów]

12

Rozdzielczość filmów

UHD 4K (3840x2160)

Rozdzielczość zdjęć

4056×3040

Stabilizacja obrazu

Gimbal 3-osiowy, 3-osiowa

Funkcje

Algorytmy HDR, Panoramy sferyczne Podgląd na żywo na telefonie lub tablecie, Slow motion

Inne

Obsługa trybu zwolnionego tempa w 1080p;

Fizyczne